Home / Aktualności / Premiera Cyberpunk 2077 ponownie przesunięta

Premiera Cyberpunk 2077 ponownie przesunięta

Właśnie dowiedzieliśmy się, że data premiery długo wyczekiwanej przez wielu graczy gry ze studia CD project Red, zostanie ponownie przesunięta. Tym razem przesunięcie nie będzie tak znaczące w czasie jak to miało miejsce poprzednio, niemniej ponownie musimy uzbroić się w cierpliwość.

Cyberpunk 2077 ma zostać wydany na PC, Google Stadia, a ponadto na konsolach PlayStation 4/Pro, Xbox One/S/X oraz Xbox Series S/X. Dotychczasowa data premiery, która własnie została przesunięta miała mieć miejsce 19 listopada 2020, niemniej opóźni się ona o 21 dni. Tym samym aktualna, oficjalna data premiery Cyberpunk 2077 odbyć się ma 10 grudnia 2020.

Czas, który zyskał właśnie wydawca pozwolić ma mu na dopieszczenie gry oraz wyeliminowanie zauważonych przez twórcę błędów. Nam jako graczom nie pozostaje nic, jak tylko po raz kolejny uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na tę mega produkcję.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.