Home / Aktualności / Pre-loading gier na PS4 począwszy od gry Destiny

Pre-loading gier na PS4 począwszy od gry Destiny

Pre-loading gier na PS4
Pre-loading gier na PS4 jak mogliśmy się dowiedzieć zinformacji opublikowanej na PlayStation Network ma nastąpić już od gry Destiny, której premiera została ustalona na 9 września.

Co ciekawsze Ubisoft opublikował tą informację przy okazji wzmianki o swojej grze Watch Dogs, której premiera ma nastąpić już jutro.

Dzięki temu iż pre-loading gier na PS4 będzie dostępny dla konsoli Sony, każdy jej posiadacz będzie w stanie pobrać grę zamówioną przed premierą aby gdy ta już nastąpi nie czekać na jej pobranie tylko od razu przystąpić do rozgrywki.

Brzmi nieźle co? Tym bardziej iż nawet zamawiając fizyczną wersję płyty wcale nie zagralibyśmy w tą grę wcześniej niż po premierze a dokładniej po dostawie do naszego domu.

Wygląda na to, że pre-loading polegał będzie na zabezpieczeniu czasowym gry do czasu jej premiery a gdy ta nastąpi odblokowaniu gry. Tak więc koledzy i koleżanki, koniec gry w piłkę lub plotek w oczekiwaniu na pobranie gry na PS4.

A co wy sądzicie o takim rozwiązaniu i jak myślicie dlaczego Sony wspomiało o nowej funkcji przyszłych gier przy okazji Watch Dogs?