Home / Aktualności / Powstanie film Temple Run bazujący na grze

Powstanie film Temple Run bazujący na grze

Film Temple RunNiezbadane są wyroki boskie i tak też powstanie film Temple Run bazujący na grze znanej z wielu platform mobilnych chociażby z Androida. Gra dostępna w Google Play Store jest darmowa.

Z informacji,. które dobiegły do nas z serwisu The Hollywood Reporter iż studio filmowe Warner Bros zaczeło współpracę z reżyserem Davidem Heymanem odpowiedzialnym m.in. za Harrego Pottera. Współpraca ma w efekcie przynieść grę Temple Run na wielki ekran.

Nie powinno nas to jednak dziwić gdyż już wcześniej pisaliśmy o powstawaniu filmu World of Warcraft czy Angry Birds.

W samej zaś grze gracz musi uciekać bez końca ze skarbem w ręku przed goniącymi go złośliwymi małpami. Podczas ucieczki musi skakać, ślizgać się oraz unikać przeszkód aby przeżyć tą niezwykłą przygodę w jednym kawałku. Sama gra doczekała się ogólnie trzech części: Temple Run: Brave, Temple Run: Oz oraz zeszłorocznej Temple Run 2.

Ta bardzo wciągająca gra bardzo przypomina poczynania Indiany Jonesa tak więc może dla tego zrodził się pomysł o ekranizacji gry. Niemniej jednak film Temple Run nie posiada jednak scenariusza, tym niemniej nie wiadomo co w zasadzie miałby on zawierać. Równie prawdopodobne jest zarówno to, że studio Warner Bros będzie chciało wykorzystać motywy ze wszystkich części jak i stworzyć na ich podstawie kolejne części jeśli pierwsza produkcja okaże się strzałem w dziesiątkę.

Czas pokaże. Jeśli jesteście uzależnieni od tej gry to radzimy śledzić poczynania odnośnie produkcji tego filmu na łamach naszego serwisu.