Home / Aktualności / Powstanie film animowany Angry Birds (Wściekłe ptaki)

Powstanie film animowany Angry Birds (Wściekłe ptaki)

Angry Birds the movieFanów wściekłych ptaków ucieszy wiadomość odnośnie planów powstania filmu animowanego przy współpracy studia Sony Pictures oraz Rovio Entertainment.

Za reżyserię tego przedsięwzięcia wzieli się doświadczony Clay Kaytis (były kierownik animacji w studiu Disneya odpowiedzialny m.in za takie produkcje jak “Zaplątani| czy “Ralph Demolka”).


Drugim reżyserem ma być Fergal Reilly (pracujący w studiu Sony Animations od 10 lat i odpowiedzialny za “Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” czy “Hotel Transylvania”).

Ekranizacja Angry Birds będzie debiutem reżyserskim tego duetu lecz wydaje się to wcale nie stresować tych panów, którzy są raczej tym zmotywowani niż zdenerwowani. Podekscytowane jest również samo studio Ravio, które widzi w Kaytisie i Reillymidealnych do tego przedsięwzięcia kandydatów.

Sama wiadomość o powstawaniu samego filmu o wściekłych ptakach jest oczywiście bardzo dobra, jednak zanim ujrzymy ptaszki na dużym ekranie minie jeszcze trochę czasu. Film ma pojawić się w kinach dopiero w lipcu 2016 roku. Chyba wszystkim zależy na dobrej jakościowo produkcji a nie na słabej produkcji z wściekłymi bohaterami.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.