Home / Aktualności / Power Bank Intenso – ciekawy wygląd i duża pojemność

Power Bank Intenso – ciekawy wygląd i duża pojemność

Power Bank Intenso 01

Power Bank Intenso, to ciekawy gadżet za pomocą którego podładujemy nasz smartfon, tablet czy inne urządzenie mobilne, a wyposażono w baterię Li-Ion o pojemności 10400 mAh, dzięki czemu możemy kilkukrotnie uzupełnić moc. W ten sposób osoby wyruszające np. na wakacje w góry i przez kilka dni mogące być pozbawione dostępu do prądu, nie będą zmuszone do przesadnego oszczędzania zabranych ze sobą sprzętów.

O stanie naładowania akumulatora informuje niebieska, LED-owa dioda. Intenso umieścił też w swoim banku energii bezpieczniki chroniące przed przepięciem, rozładowaniem, przeładowaniem i zwarciem. Dzięki temu spada ryzyko poważnej awarii przy podłączaniu do urządzenia smartfona czy notebooka.

Power Bank posiada dwa gniazdka do ładowania: jedno do urządzeń wymagających mniejszego napięcia, takich jak smartfony, i drugie, do tych o większych potrzebach, czyli tabletów, laptopów itd. 

Duża pojemność nie przekłada się na znaczne zwiększenie gabarytów i ciężaru sprzętu: Power Bank od Intenso nadal jest lekki i zajmuje niewiele miejsca, a częste zabieranie go ze sobą w trasę nie powinno pogorszyć komfortu podróży.

Cena detaliczna urządzenia wynosi około 128 zł.  

Power Bank Intenso – najważniejsze cechy:
Power Bank Intenso 02

– Bateria: 10400 mAh

– Typ baterii: akumulator litowo-jonowy

– Złącze: 2 x USB A

– Wyjście: 5.0V – 1.0A/2.1A

– Wejścia: max. 5.0V – 2.0A

– Wyświetlacz LED, niebieska dioda

– Ochrona przed przepięciem, rozładowaniem, przeładowaniem, bezpiecznik przed spięciem

– Wymiary: 44x89x44 mm

– Waga: 243 g

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.