Home / Aktualności / Post-apokaliptyczny RPG Wasteland 2 trafi niebawem na konsolę Nintendo Switch

Post-apokaliptyczny RPG Wasteland 2 trafi niebawem na konsolę Nintendo Switch

inXile Entertainment, twórca post-apocalyptycznego RPG Wasteland 2, zapowiedział, że gra w wersji Director’s Cut trafi w końcu na konsolę Nintendo Switch już w sierpniu, jednak bez konkretnej daty. Gra w tej wersji pojawiła się na PC, PlayStation 4 iXbox One w 2015 roku, a teraz zadebiutuje na przenośnej konsoli.

Wasteland 2 zapewni ponad 80 godzin dobrej rozrywki, a gracze będą w stanie w pełni dostosować swojego bohatera oraz cały skład wedle swoich upodobań. Co więcej, do ich dyspozycji będzie ponad 150 rodzajów broni, a także, przekonają się, że każda decyzja w grze pociąga za sobą pewne konsekwencje. Jak zapewniają twórcy, żadnych dwóch graczy nie będzie miało identycznych doznań z gry.

W wersji Director’s Cut, Wasteland 2 znajdziemy efekty Precision Strikes, rozszerzoną narracje czy ponad 8 tys. dodatkowych linii dialogu. Poza tym do naszej dyspozycji będą specjalne upgrad’y (gdy nasz bohater awansuje)  oraz inne dodatki.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.