Home / Aktualności / Posiadacze konsol Xbox One zakosztują Fallout 76 Beta tydzień wcześniej niż PS4 i PC

Posiadacze konsol Xbox One zakosztują Fallout 76 Beta tydzień wcześniej niż PS4 i PC

Co nie często się zdarza, gracze korzystający z konsoli Xbox One najpierw będą grać w Fallout 76, ponieważ wersja beta wyląduje tydzień wcześniej na konsoli Microsoftu (23 października) niż na PS4 czy PC, gdyż w tym przypadku trzeba będzie poczekać do 30 października.

Gracze PC, którzy już utworzyli konto i zamówili Fallout 76, mogą uzyskać dostęp do wersji beta, gdy będzie ona dostępna za pośrednictwem Bethesda Launcher. Gracze konsolowi z kolei korzystający z przedsprzedaży, muszą po prostu odszukać wersję beta w swoich sklepach, gdy tylko takowa się tam znajdzie. Jeśli chodzi o udział w becie, to w przypadku konsol wymagane będzie członkostwo Xbox Live lub PS Plus.

Wersja beta Fallout 76 będzie działać przez cztery do ośmiu godzin każdego dnia, dzięki czemu Bethesda będzie w stanie poprawić zauważone błędy i zoptymalizować grę przed jej premierą.

Wraz z wersją beta gracze uzyskają dostęp do pełnej wersji gry, a Bethesda planuje umożliwić bezproblemowe przejście do wersji beta Fallout 76. Przed przystąpieniem do rozgrywki w post-apokaliptycznym świecie należy upewnić się, że posiadamy odpowiednią ilość miejsca na dysku, gdyż do pobrania będzie około 45 GB.

Z kolei jeśli chodzi o późniejsze przejście na pełną wersję (po premierze Fallout 76), uprzywilejowani będą pecetowi gracze, gdyż nie będą oni musieli ponownie pobierać pełnej wersji gry. Konsolowcy będą musieli pobrać wszystko od nowa. 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.