Home / Aktualności / Popularny serial Twin Peaks powróci na ekrany

Popularny serial Twin Peaks powróci na ekrany

Twin Peaks powraca
Twin Peaks czyli serial, którego początki sięgają 25 lat wstecz według najnowszych informacji ma się zmaterializować lub może raczej “zekranizować” już w 2016 roku.

Ten kultowy film Davida Lyncha i Marka Frosta powróci w postaci dziewięciu epizodów, których zwiastun możecie zobaczyć poniżej.

Co ciekawe jeśli jesteście fanami Twin Peaks, to zapewne w jednym z ostatnich odcinków zauważyliście kwestię mówiącą “Zobaczymy się za 25 lat”, które właśnie wypadają w 2016 roku.

Obecna współpraca Lyncha i Frosta wzbudziła dopiero podejrzenia, że coś się dzieje gdy obaj reżyserzy umieścili tą informację na Twitterze ze swoich osobistych kont.

Według najnowszych informacji, które do nas dotarły Twin Peaks będzie kontynuował myśl przewodnią tej serii, odpowiadając na pytania które pojawiły się w oryginale wiele lat temu. Sami nie możemy się doczekać odkrycia tajemnicy morderstwa Laury Palmer. Agent Cooper z pewnością też.

Przed pojawieniem się nowych odcinków, w Amerykańskiej telewizji zostaną pokazane dwie pierwsze serie zapewne dla przypomnienia co niektórym przebiegu akcji.

W jednym z ostatnich wywiadów Mark Frost powiedział, żebyśmy nie oczekiwali nowej serii Twin Peaks jako początku nowych odcinków, lecz spytany czy jest możliwe że będzie ich nieco więcej niż dziewięć, odpowiedział “Życie nauczyło nas nigdy nie mówić nigdy.Wszystko jest możliwe”.

Czy też macie wrażenie, że przy dobrym przyjęciu nowej serii duet reżyserów podejmie się produkcji kolejnych odcinków aby zaspokoić głód fanów?