Home / Aktualności / Ponad 500 tytułów z nawet 55 zniżką w Xbox Store między 11 a 17 czerwca

Ponad 500 tytułów z nawet 55 zniżką w Xbox Store między 11 a 17 czerwca

 

Jeśli jesteś posiadacze Xbox już niebawem bez wątpienia będziecie mieli w czym wybierać jeśli chodzi o gry. W sklepie Xbox będzie można kupić ponad 500 gier ze zniżką do 55%, w tym Doom Eternal, Destiny 2: Beyond Light, Gears 5 i Assassin’s Creed Valhalla’s Gold Edition. Podobnie jak w poprzednich latach, wybrane gry będą przecenione, w tym Gears Tactics, Halo: Master Chief Collection i Gears 5. Prmomocja zacznie się 11 czerwca i potrwa przez tydzień.

Większość z wyżej wymienionych gier jest dostępna w ramach Game Pass, a jeśli nie masz jeszcze abonamentu, Microsoft będzie sprzedawał trzymiesięczne członkostwo za kilkanaście złotych jeśli zdecydujemy się w okresie promocji. W tym samym czasie do 60% taniej będzie można nabyć specjalną edycję Ultimate gry Forza Horizon 4 i Gears 5.

Pojawią się również oferty na szeroką gamę akcesoriów do gier na Xbox i PC. W sprzedaży będzie wiele zestawów słuchawkowych do gier, w tym Turtle Beach Recon 200 i HyperX Cloud Flight. Wiele produktów Razer, w tym karta do przechwytywania Razer Ripsaw HD i zestawy zawierające Razer Kiyo Pro i Razer Seiren X, również zostaną przecenione. Te jednak mogą być tylko dostępne w USA, jako, że nie uzyskaliśmy specyficznych informacji na temat reszty świata.

 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.