Home / Aktualności / Polskie czołgi w World of Tanks już są – recenzja

Polskie czołgi w World of Tanks już są – recenzja

Długo wyczekiwane polskie pojazdy pancerne w World of Tanks stały się faktem i polscy gracze mogą wraz z najnowszą aktualizacją, cieszyć się obecnością rodzimych czołgów w swojej ulubionej grze.

Trzeba przyznać, że firma Wargaming kazała polskiej społeczności długo czekać na ten moment, ale trzeba przyznać, że było warto. Programiści z Wargamingu nie poszli bowiem na tzw. łatwiznę i nie zaserwowali nam tylko kopii radzieckich pojazdów pancernych, tylko postawili na czołgi faktycznie będące w polskiej armii oraz te, które były tylko prototypami, ale opartymi o polskie pomysły i koncepcje rozwoju czołgów.

W do otrzymujemy dziesięć czołgów standardowych od poziomu pierwszego do dziesiątego, z czego cztery to są czołgi lekkie, dwa to czołgi średnie oraz cztery czołgi ciężkie. Dodatkowo jest jeszcze jeden pojazd premium, którym jest Pudel, czyli niemiecka Pantera (czołg średni), która weszła w ręce naszych żołnierzy podczas Powstania Warszawskiego.

Nie przedłużając zapraszamy z tego miejsca do recenzji polskich czołgów w World of Tanks i mamy nadzieję, że wkrótce razem spotkamy się na wirtualnym polu bitwy w jednej z polskich maszyn.

 

1. Wstęp

2. Czołgi lekkie

3. Czołgi średnie

4. Czołgi ciężkie

5. Podsumowanie

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.