Home / Aktualności / Polska premiera gry Titanfall na IEM 2014 w Katowicach

Polska premiera gry Titanfall na IEM 2014 w Katowicach

premiera gry Titanfall
Obecność na Intel Extreme Masters 2014 staje się coraz bardziej obowiązkiem niż ewentualnością. A to wszystko z powodu niepowtarzalnej okazji zagrania w polską wersję gry Titanfall.

Dedykowane grze stoisko będzie udostępnione w Spodku w dniach 14-16 marca 2014 roku. Oficjalna prezentacja gry odbędzie się w niedzielę (16 marca) o godzinie 13:00 na scenie „D”.

Polska premiera gry Titanfall

Titanfall to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku, zbierająca bardzo pozytywne recenzje na całym świecie. Większość graczy mogących wziąć udział w testach beta była pod wrażeniem emocjonującej i dynamicznej rozgrywki wieloosobowej z udziałem elitarnych szturmowców i ciężkozbrojnych siedmiometrowych tytanów.

W Titanfall zobaczymy najbardziej popularne tryby rozgrywki, w tym między innymi: Wyniszczenie, Kontrola umocnień oraz Do ostatniego tytana. W „Wyniszczeniu“ zwycięża drużyna, która wyeliminuje cały oddział wroga, od pilotów po tytany i żołnierzy. W „Kontroli umocnień“ drużyny muszą zdobyć i utrzymać trzy umocnienia na mapie, aby zarobić punkty dające zwycięstwo. W „Do ostatniego tytana“ każdy z graczy w obu drużynach przejmuje jednego tytana i bierze udział w serii walk w trybie rundowym.

Na uczestników zmagań w Spodku oraz wszystkich odwiedzających stoisko Titanfall czekają liczne niespodzianki i konkursy. Firmy Electronics Arts oraz NVIDIA przygotowały szereg nagród i upominków do których należą m.in. Edycje Kolekcjonerskie gry Titanfall, koszulki i plakaty związane z grą, a także plecaki, kubki, koszulki i podkładki NVIDIA. Cała prezentacja będzie również dostępna na żywo, na oficjalnym kanale EA: twitch.tv/eapolska.

Rywalizacja zostanie przeprowadzona na komputerach PC wyposażonych w karty graficzne GeForce GTX firmy NVIDIA. Posiadacze odpowiedniej karty graficznej podczas rozgrywki mogą wykorzystać oprogramowanie GeForce ShadowPlay. Ta darmowa, szybka i łatwa w obsłudze aplikacja jest częścią oprogramowania GeForce Experience i służy do nagrywania filmów z gier, umożliwiając graczom zachowanie najwspanialszych momentów i dzielenie się nimi ze światem (dostępna jest m.in. funkcja bezpośredniej transmisji w jakości HD za pośrednictwem serwisu Twitch).

Titanfall pojawi się w sklepach 13 marca 2014 roku w wersjach na PC i Xbox One. Wersja na Xbox 360 powstaje w studiu Bluepoint Games i ukaże się 27 marca 2014 roku. Wszystkie wersje zostaną wydane w polskiej, tekstowej wersji językowej.