Home / Aktualności / Komputery / Polecane zestawy komputerowe i peryferia na styczeń – w co warto zainwestować

Polecane zestawy komputerowe i peryferia na styczeń – w co warto zainwestować

Witamy Was serdecznie nasi Drodzy Czytelnicy w nowym roku! Wprowadzona kilka miesięcy nowa formuła polecanych zestawów komputerowych oraz peryferiów, będzie obecna również w tegorocznej edycji artykułu, a która oferuje Wam jeszcze bardziej przejrzystą formę, a przy okazji dostarcza kilka dodatkowych, cennych informacji dla jak najdokładniejszego sprostania zadaniu, jakim jest kupno nowej maszyny do zabawy lub/i pracy.

Tradycyjnie prezentujemy po jednym zestawie w danej kategorii cenowej, wraz ze specjalną tabelka pokazująca jak kwotą około 15 proc. wartości zestawu możemy go ulepszyć, tak by najbardziej efektywnie zwiększyć jego możliwości.

Oczywiście jeśli w określonych przypadkach możliwe będzie zaoszczędzenie określonej kwoty względem bazowej konfiguracji, także wspomnimy o tym w opisie do danej konfiguracji.

Nie zabraknie także peryferiów w postaci monitorów LCD, klawiatur, myszek czy zestawów głośnikowych, tak by Wasze komputery mogły stanowić kompletną, zgraną całość.

Wśród polecanych zestawów zobaczycie jednostki budżetowe, optymalne, skierowane do graczy, a także adresowane do profesjonalistów. Czyli dla każdego coś dobrego i odpowiedniego.

Serdecznie z tego miejsca zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami polecanych zestawów komputerowych na styczeń 2016, które mamy nadzieję będzie dla Was bardzo pomocne.

 

W tym miesiącu wymieniliśmy w niektórych zestawach zmieniliśmy procesory, obudowy, karty graficzne, zasilacze, czy dyski HDD/SSD, aby jeszcze bardziej podnieść współczynnik cena/wydajność każdej z konfiguracji prezentowanych w niniejszym artykule.

Wstęp
Zestaw nr.1 w cenie ok. 800 zł
Zestaw nr.2 w cenie ok. 900 zł
Zestaw nr.3 w cenie ok. 1300 zł
Zestaw nr.4 w cenie ok. 1500 zł
Zestaw nr.5 w cenie ok. 2000 zł
Zestaw nr.6 w cenie ok. 2300 zł
Zestaw nr.7 w cenie ok. 2700 zł
Zestaw nr.8 w cenie ok. 3100 zł
Zestaw nr.9 w cenie ok. 3500 zł
Zestaw nr.10 w cenie ok. 4500 zł
Zestaw nr.11 w cenie ok. 6200 zł
Zestaw nr.12 w cenie ok. 10000 zł
Polecane systemy operacyjne
Polecane monitory LCD
Polecane klawiatury
Polecane myszki komputerowe
Polecane zestawy głośnikowe
Polecane zestawy słuchawkowe
Zakończenie

Witamy Was serdecznie nasi Drodzy Czytelnicy w nowym roku! Wprowadzona kilka miesięcy nowa formuła polecanych zestawów komputerowych oraz peryferiów, będzie obecna również w tegorocznej edycji artykułu, a która oferuje Wam jeszcze bardziej przejrzystą formę, a przy okazji dostarcza kilka dodatkowych, cennych informacji dla jak najdokładniejszego sprostania zadaniu, jakim jest kupno nowej maszyny do zabawy lub/i pracy. Tradycyjnie …

Ocena końcowa

Ocena ogólna miesiąca

OK!

Podsumowanie : Styczniowa edycja polecanych zestawów i peryferiów nie obyła się bez wzrostu wielu cen, które wprowadzili sprzedawcy. Niemniej jednak udało nam się w większości zachować lub nawet ulepszyć konfigurację i pozostać w bezpiecznym przedziale cenowym.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
80