Home / Aktualności / Komputery / Polecane zestawy komputerowe i peryferia – styczeń 2017

Polecane zestawy komputerowe i peryferia – styczeń 2017

Witamy Was serdecznie nasi Drodzy Czytelnicy w pierwszej w tym roku edycji artykułu “polecane zestawy komputerowe, w której jak zwykle prezentujemy po jednym zestawie w danej kategorii cenowej oraz specjalną tabelkę pokazującą, jak kwotą około 15-proc. wartości danego zestawu można go ulepszyć, tak aby najbardziej efektywnie zwiększyć jego możliwości. 

Gdy w określonych przypadkach możliwe będzie zaoszczędzenie określonej kwoty względem bazowej konfiguracji, to zostanie to także uwzględnione w opisie do danej konfiguracji.

Tradycyjnie też polecamy także dział peryferiów, w tym monitorów, klawiatur, myszek oraz zestawów głośnikowych, która powoduje, że Wasze komputery będą stanowić kompletną, zgraną całość. Sekcja ta jest szczególnie istotna, jako że są to elementy, które nie siedzą zamknięte w skrzynce komputera, a siedzą na naszych biurkach, przez co patrzymy na nie i używamy ich dosłownie co dzień.

Wśród polecanych zestawów zawarliśmy jednostki budżetowe, optymalne, skierowane do graczy, jak również te adresowane do profesjonalistów – w skrócie dla każdego coś dobrego i odpowiedniego.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszymi propozycjami polecanych zestawów komputerowych na styczeń, mając tym samym nadzieję, że nasze propozycje będą dla Was bardzo pomocne.

 

W tym miesiącu największe zmiany zaszły w najtańszych zestawach poniżej 1000 zł, a także wymieniliśmy wiele dysków HDD/SSD oraz kart graficznych na nowsze konstrukcje z lepszym stosunkiem wydajność/Wat.

 

Wstęp
Zestaw nr.1 w cenie ok. 800 zł
Zestaw nr.2 w cenie ok. 950 zł
Zestaw nr.3 w cenie ok. 1400 zł
Zestaw nr.4 w cenie ok. 1800 zł
Zestaw nr.5 w cenie ok. 2100 zł
Zestaw nr.6 w cenie ok. 2400 zł
Zestaw nr.7 w cenie ok. 2800 zł
Zestaw nr.8 w cenie ok. 3200 zł
Zestaw nr.9 w cenie ok. 3500 zł
Zestaw nr.10 w cenie ok. 4500 zł
Zestaw nr.11 w cenie ok. 6500 zł
Zestaw nr.12 w cenie ok. 10000 zł
Polecane systemy operacyjne
Polecane monitory LCD
Polecane klawiatury
Polecane myszki komputerowe
Polecane zestawy głośnikowe
Polecane zestawy słuchawkowe
Zakończenie

 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.