Home / Aktualności / Polecane zestawy komputerowe i peryferia – luty 2017

Polecane zestawy komputerowe i peryferia – luty 2017

Witamy Was serdecznie nasi Drodzy Czytelnicy w kolejnej edycji artykułu “polecane zestawy komputerowe, w której tradycyjnie już prezentujemy po jednym zestawie w danej kategorii cenowej oraz specjalną tabelkę pokazującą, jak kwotą około 15-proc. wartości danego zestawu można go ulepszyć, tak aby najbardziej efektywnie zwiększyć jego możliwości. 

Gdy w określonych przypadkach z kolei będzie możliwe zaoszczędzenie określonej kwoty względem bazowej konfiguracji, to zostanie to także uwzględnione w opisie do danej konfiguracji.

Polecamy także spojrzeć na dział peryferiów, w tym monitorów, klawiatur, myszek oraz zestawów głośnikowych, które spowodują, że Wasze komputery będą stanowić kompletną, zgraną całość. Sekcja ta jest szczególnie istotna, jako że są to elementy, które nie siedzą zamknięte w skrzynce komputera, a siedzą na naszych biurkach, przez co patrzymy na nie i używamy ich dosłownie co dzień. Dla osób lubiących grać w sieciówki, pomocna może okazać się sekcja słuchawek, niezbędnych do gier zespołowych.

Wśród polecanych zestawów zawarliśmy jednostki budżetowe, optymalne, skierowane do graczy, jak również te adresowane do profesjonalistów – w skrócie dla każdego coś dobrego i odpowiedniego.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszymi propozycjami polecanych zestawów komputerowych na luty, mając tym samym nadzieję, że nasze propozycje będą dla Was bardzo pomocne. Przepraszamy też za nieco późniejszą publikację tego artykułu, która wynikła z wielu względów, w tym od nas niezależnych.

 

W tym miesiącu największe zmiany zaszły w zestawach ze średniej półki cenowej, wymieniliśmy wiele procesorów, a także kilka płyt głównych i obudów.

 

Wstęp
Zestaw nr.1 w cenie ok. 800 zł
Zestaw nr.2 w cenie ok. 950 zł
Zestaw nr.3 w cenie ok. 1400 zł
Zestaw nr.4 w cenie ok. 1800 zł
Zestaw nr.5 w cenie ok. 2100 zł
Zestaw nr.6 w cenie ok. 2400 zł
Zestaw nr.7 w cenie ok. 2800 zł
Zestaw nr.8 w cenie ok. 3200 zł
Zestaw nr.9 w cenie ok. 3500 zł
Zestaw nr.10 w cenie ok. 4500 zł
Zestaw nr.11 w cenie ok. 6500 zł
Zestaw nr.12 w cenie ok. 10000 zł
Polecane systemy operacyjne
Polecane monitory LCD
Polecane klawiatury
Polecane myszki komputerowe
Polecane zestawy głośnikowe
Polecane zestawy słuchawkowe
Zakończenie

 

 

Witamy Was serdecznie nasi Drodzy Czytelnicy w kolejnej edycji artykułu “polecane zestawy komputerowe“, w której tradycyjnie już prezentujemy po jednym zestawie w danej kategorii cenowej oraz specjalną tabelkę pokazującą, jak kwotą około 15-proc. wartości danego zestawu można go ulepszyć, tak aby najbardziej efektywnie zwiększyć jego możliwości.  Gdy w określonych przypadkach z kolei będzie możliwe zaoszczędzenie określonej kwoty względem bazowej konfiguracji, to zostanie …

Ocena końcowa

Ocena miesiąca

Wzrosty cen!

Podsumowanie : Ceny w tym miesiącu poszły w górę, a szczególnie jeśli chodzi o pamięci czy dyski. W niektórych przypadkach zaowocowało to wzrostem ceny zestawu, w innych wymusiło zmianę podzespołów. Niemniej jednak zrobiliśmy wszystko abyście nie stracili ani na cenie ani na wydajności.

Twoja ocena: 4.85 ( 1 votes)
75

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.