Home / Aktualności / Polecane zestawy komputerowe na styczen 2015 – jaki komputer i akcesoria sa warte zakupu

Polecane zestawy komputerowe na styczen 2015 – jaki komputer i akcesoria sa warte zakupu

Polecane klawiatury

Polecane klawiatury to nowość, która pojawia się po raz pierwszy w naszym cyklu polecanych zestawów komputerowych. Sekcję tę podzielimy na trzy kategorie: klawiatury ekonomiczne, klawiatury dla graczy oraz klawiatury bezprzewodowe.

W kategorii klawiatur ekonomicznych polecamy model firmy Logitech o symbolu K120. Klawiatura ta kosztuje około 35 zł, dzięki czemu może na nią pozwolić sobie w zasadzie każdy użytkownik komputerów osobistych. Nie polecamy zakupu urządzeń kosztujących około 10-15 zł, ponieważ w konstrukcjach z tego przedziału cenowego nie tylko otrzymujemy produkt niskiej jakości, ale także nie jest w nich rzadkością zjawisko niedziałania wybranych klawiszy spowodowane niewłaściwym układaniem się gumek pod klawiszami.

Tutaj możesz kupić klawiaturę Logitech K120

Logitech K120 - klawiatury ekonomiczne

Z kolei w klasie klawiatur dla graczy proponujemy dwa modele. Pierwszy kosztujący około 260 zł produkt firmy Mad Catz CYBORG V7 posiada zintegrowaną podkładkę pod nadgarstki, podświetlanie klawisze z dedykowanym (odmiennym) podświetleniem tzw. stref dla graczy (klawisze WSAD oraz strzałki), które są ponadto wykonane z aluminium.

Tutaj możesz kupić klawiaturę Mad Catz CYBORG V7

Mad Catz CYBORG V7 KEYBOARD - klawiatury dla graczy

Nowością w tej edycji polecanych zestawów komputerowych jest klawiatura, której cena plasuje ją pomiędzy prezentowanymi tu klawiaturami firm Mad Catz oraz Razer. Steelseries Apex Raw to prawdziwa, „pełnokrwista” klawiatura dla graczy, którą cechuje kilka oryginalnych rozwiązań (skośne strzałi kierunkowe czy bardzo duży klawisz Spacja). Koszt tego modelu to około 260 zł.

Tutaj możesz kupić klawiaturę Steelseries Apex Raw

Steelseries Apex Raw

Druga z naszych propozycji z grupy klawiatur gamingowych to Razer Death Stalker. Jej koszt to około 309 zł i także tu dostajemy zintegrowaną podkładkę pod nadgarstki, podświetlane klawisze, a także mniej „krzykliwą” stylistykę, która dla niektórych graczy może być dodatkowym atutem (jak również w pewnym sensie wadą).

Tutaj możesz kupić klawiaturę Razer DeathStalker

Razer DeathStalker - klawiatury dla graczy

Ostatnią z naszych propozycji polecanych klawiatur jest bezprzewodowy model marki Logitech o symbolu K270. Klawiaturę tę cechuje stosunkowo minimalistyczny, tradycyjny design oraz klawisze multimedialne zlokalizowane w górnej części urządzenia. Jej koszt to około 85 zł, dzięki czemu jest to całkiem atrakcyjna propozycja jak na produkt z kategorii klawiatur bezprzewodowych.

Tutaj możesz kupić klawiaturę Logitech K270

Logitech K270 - klawiatury bezprzewodowe


Wstęp
Zestaw nr.1 w cenie ok. 800 zł
Zestaw nr.2 w cenie ok. 900 zł
Zestaw nr.3 w cenie ok. 1050 zł
Zestaw nr.4 w cenie ok. 1350 zł
Zestaw nr.5 w cenie ok. 1700 zł
Zestaw nr.6 w cenie ok. 2000 zł
Zestaw nr.7 w cenie ok. 2450 zł
Zestaw nr.8 w cenie ok. 3200 zł
Zestaw nr.9 w cenie ok. 4600 zł
Zestaw nr.10 w cenie ok. 6000 zł
Zestaw nr.11 w cenie ok. 10000 zł
Polecane monitory LCD
Polecane klawiatury
Polecane myszki komputerowe
Polecane zestawy głośnikowe
Polecane zestawy słuchawkowe
Zakończenie

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.