Home / Aktualności / Komputery / Polecane zestawy komputerowe na lipiec 2015 – jaki komputer i akcesoria warto wybrać

Polecane zestawy komputerowe na lipiec 2015 – jaki komputer i akcesoria warto wybrać

Zakończenie

 

Nadszedł czas na podsumowanie owego wydania artykułu z cyklu Polecane zestawy komputerowe. Mamy nadzieję, że pomógł on Wam w podjęciu niełatwej decyzji, jaką jest wybór ostatecznej konfiguracji wymarzonego komputera.

Serdecznie zapraszamy Was do komentowania naszych zestawów, zamieszczania pytań związanych z wybieranym przez was zestawem, a także składania własnych propozycji przedziałów cenowych czy przykładów modernizacji zaprezentowanych w tym artykule maszyn.

Naszym zdaniem warto niekiedy nagiąć lekko budżet i wyposażyć wymarzony zestaw w większą ilość pamięci RAM czy dysk SSD (np. Transcend SSD370, OCZ ARC100, Samsung 840 / 850 EVO lub jednego z modeli z serii Ultra Plus firmy SanDisk) – o ile nie jest on już ujęty w danej konfiguracji – ponieważ dyski SSD oferują znaczny wzrost szybkości działania systemu operacyjnego oraz wyraźnie skracają czas wgrywania się ulubionych gier.

Przy obecnych cenach dysków SSD naprawdę warto poważnie zastanowić się nad ich obecnością w nowo kupowanym komputerze, nawet w przypadku tańszych zestawów za około 1500 zł, które po dokupieniu dysku SSD o pojemności 120/128 GB nadal powinny być konstrukcjami przystępnymi cenowo dla typowego użytkownika.

W tym miesiącu polecamy szczególnie przyjrzeć się wspomnianym we wstępie zmianom, konfiguracji dla graczy za 4400 i 6000 zł oraz proponowanym do niech akcesoriom. W kolejnych odcinkach niniejszego artykułu ponownie postaramy się rozwinąć wprowadzane sukcesywnie nowinki, tak aby stawał się on dla Was jeszcze bardziej wartościowy i pomocny.

 

Wstęp
Zestaw nr.1 w cenie ok. 850 zł
Zestaw nr.2 w cenie ok. 900 zł
Zestaw nr.3 w cenie ok. 1100 zł
Zestaw nr.4 w cenie ok. 1400 zł
Zestaw nr.5 w cenie ok. 1700 zł
Zestaw nr.6 w cenie ok. 2000 zł
Zestaw nr.7 w cenie ok. 2650 zł
Zestaw nr.8 w cenie ok. 3300 zł
Zestaw nr.9 w cenie ok. 4900 zł
Zestaw nr.10 w cenie ok. 6000 zł
Zestaw ECO w cenie ok. 800 zł
Zestaw dla profesjonalisty w cenie ok. 10000 zł
Alternatywny zestaw dla gracza z monitorem za ok. 4400 zł
Kompletny zestaw dla gracza w cenie ok. 6000 zł
Polecane monitory LCD
Polecane klawiatury
Polecane myszki komputerowe
Polecane zestawy głośnikowe
Polecane zestawy słuchawkowe
Zakończenie

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.