Home / Aktualności / Komputery / Polecane zestawy komputerowe na lipiec 2015 – jaki komputer i akcesoria warto wybrać

Polecane zestawy komputerowe na lipiec 2015 – jaki komputer i akcesoria warto wybrać

Polecane zestawy słuchawkowe

W sekcji poświęconej polecanym zestawom słuchawkowym umieściliśmy 3 kategorie słuchawek z mikrofonem. Pierwszą grupę stanowią ekonomiczne zestawy słuchawkowe służące przede wszystkim do rozmów poprzez komunikator Skype, w drugiej grupie znalazły się słuchawki dla graczy, zaś w trzeciej umieściliśmy zestawy bezprzewodowe.

Słuchawki ekonomiczne:

Genius HS-400A

Prezentowane powyżej słuchawki to Genius HS-400A, które należą do grupy nausznych zestawów z mikrofonem. ich koszt to około 19-20 zł, co jest wyjątkowo atrakcyjną propozycją jak na stosunkowo dobrze znanego producenta peryferiów komputerowych.

Słuchawki dla graczy (przewodowe):

W tej kategorii polecić możemy takie zestawy słuchawkowe jak A4TECH Bloody Combat G500 (cena około 85 zł) czy zestaw od firmy Creative z odłączanym mikrofonem – HS-800 Fatality Gaming (koszt około 95 zł). Zestawy te łączą efektowny design z dobrą jakością wykonania.

A4TECH Bloody Combat G500 Creative HS-800 Fatality Gaming
Kup słuchawki Creative HS-800 Fatality Gaming

Kolejnym zestawem słuchawkowym, który polecamy jest używany w naszej redakcji headset ASUS Cerberus. Produkt ten posiada spore, bo aż 60-mm przetworniki, dwa mikrofony (na przewodzie oraz odpinany, który podłączamy do lewej kopułki głośnika), a także długi przewód w materiałowym oplocie. Do tego otrzymamy specjalną kilkunastocentymetrową przejściówkę do wybranych urządzeń mobilnych ze złączem miniJack 3,5 mm.

Słuchawki te możemy używać z powodzeniem nie tylko do grania, ale także do słuchania muzyki w domu i poza nim. Cena modelu Cerberus wynosi już nawet około 169 zł, co czyni ją bardzo atrakcyjną propozycją w segmencie do 200 zł.

ASUS Cerberus photo 1

Recenzja ww. zestawu słuchawkowego na łamach Tech Dice znajduje się pod adresem: https://www.techdice.com/asus-cerberus-stylowy-funkcjonalny-zestaw-sluchawkowy-graczy/

Kup słuchawki Asus Cerberus

ASUS Strix PRO

Propozycją z wyższej półki jest z kolei zestaw słuchawkowy ASUS Strix PRO, który cechują 60-mm przetworniki, wysoka funkcjonalność, a także bardzo wysoka skuteczność w redukcji szumów otoczenia (do 90-proc.). Cena za jaką możemy je nabyć to około 369 zł, niemniej osoby, które stać na taki wydatek nie powinny żałować dokonanego zakupu.

Kup słuchawki Asus Strix PRO

Słuchawki bezprzewodowe (Bluetooth):

Arctic Sound P402 BTZ kategorii bezprzewodowych słuchawek z mikrofonem możemy polecić zestaw firmy Arctic Sound P402 BT, który cechuje stylowy wygląd, a przede wszystkim dyskretnie zainstalowany mikrofon w jednej z kopułek. Koszt takiego zestawu to około 199 zł.

Creative WP-350 BluetoothJeśli zaś dysponujecie kilkoma wolnymi “groszami” to możecie się skupić na słuchawki Creative WP-350 Bluetooth, oferujące ciekawy wygląd, wbudowany niewidzialny mikrofon czy niezrównane wrażenia dźwiękowe dzięki technologii aptX, która zapewnia brak opóźnień i krystaliczną czystość dźwięku. Cena tych słuchawek to 239 zł.

Kup słuchawki Creative WP-350 Bluetooth

Wstęp
Zestaw nr.1 w cenie ok. 850 zł
Zestaw nr.2 w cenie ok. 900 zł
Zestaw nr.3 w cenie ok. 1100 zł
Zestaw nr.4 w cenie ok. 1400 zł
Zestaw nr.5 w cenie ok. 1700 zł
Zestaw nr.6 w cenie ok. 2000 zł
Zestaw nr.7 w cenie ok. 2650 zł
Zestaw nr.8 w cenie ok. 3300 zł
Zestaw nr.9 w cenie ok. 4900 zł
Zestaw nr.10 w cenie ok. 6000 zł
Zestaw ECO w cenie ok. 800 zł
Zestaw dla profesjonalisty w cenie ok. 10000 zł
Alternatywny zestaw dla gracza z monitorem za ok. 4400 zł
Kompletny zestaw dla gracza w cenie ok. 6000 zł
Polecane monitory LCD
Polecane klawiatury
Polecane myszki komputerowe
Polecane zestawy głośnikowe
Polecane zestawy słuchawkowe
Zakończenie

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.