Home / Aktualności / Komputery / Polecane zestawy komputerowe na lipiec 2015 – jaki komputer i akcesoria warto wybrać

Polecane zestawy komputerowe na lipiec 2015 – jaki komputer i akcesoria warto wybrać

Polecane myszki komputerowe

Podobnie jak sekcja polecanych klawiatur, także polecane myszy komputerowe są nowością, która zagościła po raz pierwszy w naszym cyklu polecanych zestawów komputerowych dobrych kilka miesięcy temu. Także tu dokonaliśmy podziału na trzy kategorie: myszy ekonomiczne, myszy dla graczy oraz myszy bezprzewodowe.

Z grupy przewodowych, ekonomicznych myszek polecamy model B110 firmy Logitech. Renomowany producent, niska cena (około 20 zł) oraz ergonomiczny kształt przemawiają za zakupem tego właśnie urządzenia.

Logitech B110 USB Mouse - mysz ekonomiczna

W tym miesiącu naszą polecana perełką jest mysz Roccat Lua, która co prawda nie ma tuzina przycisków jak profesjonalne myszki dla graczy ale też kosztuje sporo mniej bo ok. 100zł.

Dobrze zaprojektowana, ergonomiczna myszka posiada również wysokiej jakości materiały wykonania oraz ciekawe podświetlenie w kolorze jasno niebieskim.

Dobry sensor z regulacją czułości w zakresie 250-2000 dpi śledzi nawet najbardziej dynamiczną akcję w grze, dzięki czemu na pewno nie będziemy odstawali od pozostałych graczy w naszej ulubionej grze.

Roccat Lua

Jeśli chcielibyście natomiast nieco więcej przycisków i jeszcze lepszą precyzję, to kosztująca ok. 169 zł myszka SteelSeries Kana v2 da wam 6 przycisków, turniejowy sensor, wysokiej jakości teflonowe ślizgacze, optymalną wielkość oraz idealny kompromis wyposażenia do wydajności.

Na uwagę zasługuje zaawansowany optyczny sensor 4000 DPI, który sprawia, że bez względu na szybkie ruchy, uzyskacie najwyższą precyzję np. w grach FPS.

SteelSeries Kana v2

W kategorii myszy dla graczy polecamy produkt Mad Catz z serii R.A.T. 5. Jest to z pewnością mysz obok której każdy gracz nie powinien przejść obojętnie: wysoka czułość (5600 DPI), szeroki zakres regulacji (pokrętła, pięć 6-gramowe odważniki), spora liczba przycisków w tym przycisk Precision Aim, to tylko niektóre zalety tego urządzenia. Średnia cena dla ww. myszki to około 229 zł.

Tutaj możesz kupić myszkę Mad Catz R.A.T. 5

Mad Catz R.A.T. 5 - myszy dla graczy

Z kolei w kategorii myszy bezprzewodowych całkiem niezłym wyborem, a zarazem dość atrakcyjnym cenowo jest mysz Logitech M235. Ergonomiczny kształt, atrakcyjna cena oraz kompaktowe rozmiary to jedne z jej głównych zalet. Cena tego modelu to około 79 zł.

Tutaj możesz kupić tą myszkę w kolorze czarnym Logitech M235

Tutaj zaś w kolorze różowym za 49 zł Logitech M235

Logitech M235 - myszy bezprzewodoweWstęp
Zestaw nr.1 w cenie ok. 850 zł
Zestaw nr.2 w cenie ok. 900 zł
Zestaw nr.3 w cenie ok. 1100 zł
Zestaw nr.4 w cenie ok. 1400 zł
Zestaw nr.5 w cenie ok. 1700 zł
Zestaw nr.6 w cenie ok. 2000 zł
Zestaw nr.7 w cenie ok. 2650 zł
Zestaw nr.8 w cenie ok. 3300 zł
Zestaw nr.9 w cenie ok. 4900 zł
Zestaw nr.10 w cenie ok. 6000 zł
Zestaw ECO w cenie ok. 800 zł
Zestaw dla profesjonalisty w cenie ok. 10000 zł
Alternatywny zestaw dla gracza z monitorem za ok. 4400 zł
Kompletny zestaw dla gracza w cenie ok. 6000 zł
Polecane monitory LCD
Polecane klawiatury
Polecane myszki komputerowe
Polecane zestawy głośnikowe
Polecane zestawy słuchawkowe
Zakończenie

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.