Home / Aktualności / Polecane zestawy komputerowe na maj 2014 – podpowiadamy jaki komputer kupić w tym miesiącu

Polecane zestawy komputerowe na maj 2014 – podpowiadamy jaki komputer kupić w tym miesiącu

Polecane klawiatury

Polecane klawiatury to nowość, która pojawia się po raz pierwszy w naszym cyklu polecanych zestawów komputerowych. Sekcję tę podzielimy na trzy kategorie: klawiatury ekonomiczne, klawiatury dla graczy oraz klawiatury bezprzewodowe.

W kategorii klawiatur ekonomicznych polecamy model firmy Logitech o symbolu K120. Klawiatura ta kosztuje około 35 zł, dzięki czemu może na nią pozwolić sobie w zasadzie każdy użytkownik komputerów osobistych. Nie polecamy zakupu urządzeń kosztujących około 10-15 zł, ponieważ w konstrukcjach z tego przedziału cenowego nie tylko otrzymujemy produkt niskiej jakości, ale także nie jest w nich rzadkością zjawisko niedziałania wybranych klawiszy spowodowane niewłaściwym układaniem sie gumek pod klawiszami.

Logitech K120 - klawiatury ekonomiczne

Z kolei w klasie klawiatur dla graczy proponujemy dwa modele. Pierwszy kosztujący około 250 zł produkt firmy Mad Catz CYBORG V7 posiada zintegrowaną podkładkę pod nadgarstki, podświetlanie klawisze z dedykowanym (odmiennym) podświetleniem tzw. stref dla graczy (klawisze WSAD oraz strzałki), które są ponadto wykonane z aluminium.

Mad Catz CYBORG V7 KEYBOARD - klawiatury dla graczy

Druga z naszych propozycji z grupy klawiatur gamingowych to Razer DeathStalker. Jej koszt to około 299 zł i także tu dostajemy zintegrowaną podkładkę pod nadgarstki, podświetlane klawisze, a także mniej “krzykliwą” stylistykę, która dla niektórych graczy może być dodatkowym atutem (jak również w pewnym sensie wadą).

Razer DeathStalker - klawiatury dla graczy

Ostatnią z naszych propozycji polecanych klawiatur jest bezprzewodowy model marki Logitech o symbolu K270. Klawiaturę tę cechuje stosunkowo minimalistyczny, tradycyjny design oraz klawisze multimedialne zlokalizowane w górnej części urządzenia. Jej koszt to około 75 zł, dzięki czemu jest to całkiem atrakcyjna propozycja jak na produkt z kategorii klawiatur bezprzewodowych.

Logitech K270 - klawiatury bezprzewodowe


Wstęp
Zestaw nr.1 w cenie ok. 850 zł
Zestaw nr.2 w cenie ok. 1050 zł
Zestaw nr.3 w cenie ok. 1350 zł
Zestaw nr.4 w cenie ok. 1700 zł
Zestaw nr.5 w cenie ok. 2000 zł
Zestaw nr.6 w cenie ok. 2450 zł
Zestaw nr.7 w cenie ok. 3200 zł
Zestaw nr.8 w cenie ok. 4500 zł
Zestaw nr.9 w cenie ok. 10000 zł
Polecane klawiatury
Polecane myszki komputerowe
Zakończenie

Polecane klawiatury Polecane klawiatury to nowość, która pojawia się po raz pierwszy w naszym cyklu polecanych zestawów komputerowych. Sekcję tę podzielimy na trzy kategorie: klawiatury ekonomiczne, klawiatury dla graczy oraz klawiatury bezprzewodowe. W kategorii klawiatur ekonomicznych polecamy model firmy Logitech o symbolu K120. Klawiatura ta kosztuje około 35 zł, dzięki czemu może na nią pozwolić …

Ocena końcowa

Cena / Wydajność

Polecamy!

Podsumowanie : Kilka spadków cenowych pozwolio ulepszyć niektóre zestawy komputerowe w tym miesiącu. Wzrost wydajności bez wzrostu wydatków.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
100

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.