Home / Aktualności / Polecane zestawy komputerowe na luty 2014 – przegląd najlepszych konfiguracji z różnych segmentów cenowych

Polecane zestawy komputerowe na luty 2014 – przegląd najlepszych konfiguracji z różnych segmentów cenowych

Polecane Zestawy Komputerowe luty 2014
Rozpoczynamy nasz cykliczny przegląd polecanych przez nas zestawów komputerowych, który od teraz będzie się ukazywał na łamach Tech Dice pomiędzy 1 a 10 dniem każdego miesiąca, tak abyśmy tuż przed wypłatami mogli spokojnie zastanowić się nad wyborem ostatecznej konfiguracji komputera, który zamierzamy kupić. Przegląd ten będzie prezentował najlepsze naszym zdaniem konfiguracje komputerowe w danej grupie cenowej.

W odróżnieniu od niektórych konkurencyjnych przeglądów tego typu nie będziemy oferowali konfiguracji w danym przedziale cenowym z platformami zarówno AMD, jak i Intela. Jeśli dany zestaw ma być bowiem najlepszy i polecany, to nie możemy polecić komuś zakupu obu zestawów albo ograniczyć się do pozostawienia wyboru spośród obu konfiguracji, ponieważ osobom mniej obeznanym w świecie IT nie ułatwi to zbytnio zadania, a może go nawet utrudnić.

Ponadto w przeglądzie tym uwzględniamy w cenie końcowej danej konfiguracji obudowę, tak aby osoba planująca zakup zestawu nie miała złudnego wrażenia atrakcyjnego zestawu w niższej cenie. Dodatkowo jeśli w danym przypadku dla kupującego będzie korzystniejsze dopłacić do wydajniejszego lub oferującego większą funkcjonalność podzespołu, to będzie to zasygnalizowane w ocenie końcowej konfiguracji, której opis będzie dotyczył. Oczywiście nie zabraknie także sytuacji odwrotnych, w których będziemy sugerowali możliwość sensownego zaoszczędzenia określonej kwoty przez osoby o bardziej sprecyzowanych wymaganiach.

W niniejszej edycji polecanych zestawów komputerowych na luty 2014 przedstawimy 9 konfiguracji zawierających m.in. procesor, płytę główną, pamięć RAM, kartę graficzną (o ile występuje model niezintegrowany z procesorem), dysk HDD lub SSD, napę optyczny, zasilacz ATX, a także obudowę.

Wśród zestawów nasi Drodzy Czytelnicy zobaczycie jednostki budżetowe, optymalne, skierowane do graczy, a także profesjonalistów, używających swoje komputery przede wszystkim do pracy.

Aby nie przedłużać, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami polecanych zestawów komputerowych na luty 2014.

Wstęp
Zestaw nr.1 w cenie ok. 850 zł
Zestaw nr.2 w cenie ok. 1100 zł
Zestaw nr.3 w cenie ok. 1350 zł
Zestaw nr.4 w cenie ok. 1650 zł
Zestaw nr.5 w cenie ok. 2050 zł
Zestaw nr.6 w cenie ok. 2600 zł
Zestaw nr.7 w cenie ok. 3200 zł
Zestaw nr.8 w cenie ok. 4800 zł
Zestaw nr.9 w cenie ok. 10000 zł
Zakończenie

Rozpoczynamy nasz cykliczny przegląd polecanych przez nas zestawów komputerowych, który od teraz będzie się ukazywał na łamach Tech Dice pomiędzy 1 a 10 dniem każdego miesiąca, tak abyśmy tuż przed wypłatami mogli spokojnie zastanowić się nad wyborem ostatecznej konfiguracji komputera, który zamierzamy kupić. Przegląd ten będzie prezentował najlepsze naszym zdaniem konfiguracje komputerowe w danej grupie …

Ocena końcowa

Cena
Zabawa
Praca

Luty 2014

Podsumowanie : Zestawy komputerowe na każdą kieszeń i do każdego zastosowania.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
100

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.