Home / Aktualności / Polecane zestawy komputerowe lipiec 2014

Polecane zestawy komputerowe lipiec 2014


zestawy-komputerowe-lipiec-2014-tech-dice

Serdecznie zapraszamy do kolejnego artykułu z naszego cyklicznego, comiesięcznego przeglądu polecanych przez nas zestawów komputerowych. Artykuł ten tak jak dotąd będzie prezentował najlepsze naszym zdaniem konfiguracje komputerowe w danej grupie cenowej. Nowością w lipcowym wydaniu jest dodanie polecanych przez nas monitorów LCD.

Tradycyjnie w odróżnieniu od niektórych konkurencyjnych przeglądów tego typu nie będziemy prezentowali konfiguracji w danej kwocie z platformami obu czołowych producentów jednostek z architekturą x86 – czyli firm AMD oraz Intel. Skoro dana konfiguracja jest naszym zdaniem najlepsza w swoim przedziale cenowym, to polecamy jedną, konkretną konfigurację, a nie dwie, ponieważ pozostawiałoby to nadal mniej doświadczonych użytkowników komputerów PC z pytaniem “który zestaw kupić?”, tyle, że z trochę bardziej zawężonym polem wyboru.

Komputery, które proponujemy Wam, nasi Drodzy Czytelnicy w niniejszym artykule stanowią kompletną maszynę, dlatego do ceny końcowej dla danej konfiguracji doliczamy koszt zakupu obudowy, tak aby osoba planująca zakup zestawu nie miała złudnego wrażenia atrakcyjnego cenowo zestawu, który byłby najzwyczajniej w świecie niekompletny. Oczywiście o wyborze konkretnego modelu obudowy często decyduje jej wygląd, niemniej nie tylko w ten sposób podpowiadamy jaką obudowę warto zakupić, ale także jak już wspomnieliśmy w poprzednim zdaniu przedstawiamy realny koszt zakupu danego zestawu z konkretnymi podzespołami, a obudowy danej klasy na ogół są ze sobą porównywalne cenowo.

Także i w lipcowej edycji polecanych zestawów komputerowych zamieszczamy stosowną informację jeśli w danym przypadku warto będzie dopłacić do wydajniejszego lub oferującego większą funkcjonalność podzespołu. Oczywiście zdarzają się także sytuacje odwrotne, w których będziemy sugerowali możliwość sensownego zaoszczędzenia określonej kwoty przez osoby o bardziej sprecyzowanych wymaganiach lub/i skromniejszym budżecie.

W niniejszej edycji polecanych zestawów komputerowych na lipiec 2014 przedstawimy konfiguracje zawierające m.in. procesor, płytę główną, pamięć RAM, kartę graficzną (o ile występuje model niezintegrowany z procesorem), dysk HDD lub SSD, napę optyczny, zasilacz ATX, a także obudowę. Ponadto podpowiadamy jaką naszym zdaniem warto kupić klawiaturę oraz mysz komputerową.

Wśród zestawów nasi Drodzy Czytelnicy zobaczycie jednostki budżetowe, optymalne, skierowane do graczy, a także profesjonalistów, używających swoje komputery przede wszystkim do pracy.

Aby nie przedłużać, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami polecanych zestawów komputerowych na lipiec 2014.

Wstęp
Zestaw nr.1 w cenie ok. 850 zł
Zestaw nr.2 w cenie ok. 1050 zł
Zestaw nr.3 w cenie ok. 1350 zł
Zestaw nr.4 w cenie ok. 1700 zł
Zestaw nr.5 w cenie ok. 2000 zł
Zestaw nr.6 w cenie ok. 2450 zł
Zestaw nr.7 w cenie ok. 3200 zł
Zestaw nr.8 w cenie ok. 4500 zł
Zestaw nr.9 w cenie ok. 10000 zł
Polecane klawiatury
Polecane myszki komputerowe
Polecane monitory LCD
Zakończenie

Serdecznie zapraszamy do kolejnego artykułu z naszego cyklicznego, comiesięcznego przeglądu polecanych przez nas zestawów komputerowych. Artykuł ten tak jak dotąd będzie prezentował najlepsze naszym zdaniem konfiguracje komputerowe w danej grupie cenowej. Nowością w lipcowym wydaniu jest dodanie polecanych przez nas monitorów LCD. Tradycyjnie w odróżnieniu od niektórych konkurencyjnych przeglądów tego typu nie będziemy prezentowali konfiguracji …

Ocena końcowa

Ocena ogólna

Polecamy

Podsumowanie : Dzięki obniżkom cen, które zapewne cieszą wszystkich z nas mogliśmy wyposażyć po raz pierwszy w dysk SSD zestaw 7, zaś konfiguracje 8 i 9 wyposażyć w prawie dwa razy pojemniejsze dyski SSD.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
100