Home / Aktualności / Komputery / Polecane zestawy komputerowe i peryferia – wrzesień 2016

Polecane zestawy komputerowe i peryferia – wrzesień 2016

Zakończenie

 

Nadszedł czas na podsumowanie wrześniowego wydania artykułu z cyklu Polecane zestawy komputerowe. Mamy nadzieję, że niniejszy artykuł okaże się pomocny w podjęciu decyzji związanej z zakupem wymarzonego zestawu. Artykuł ten możecie także wykorzystać w celu aktualizacji części swojego PC (wymiany podzespołów) jeśli np. posiadacie podobną konfigurację (czy to płytę główną z tą samą podstawką czy pamięci RAM).

Naszym zdaniem warto niekiedy nagiąć lekko budżet i wyposażyć wymarzony zestaw w większą ilość pamięci RAM, dysk SSD lub kartę graficzną ponieważ niekiedy niewielkim kosztem możemy wybranej przez nas konfiguracji otrzymać zauważalny wzrost szybkości działania systemu operacyjnego czy płynności w ulubionych grach.

Ewentualnością jest odłożenie upgradu na jakiś czas (kilku tygodni, miesiąca) aczkolwiek możliwe jest to tylko z niektórymi podzespołami jak dysk, karta graficzna czy podobne (stare części można odsprzedać). W zestawach z dyskiem SSD można początkowo go nie uwzględniać, a kupić za jakiś czas. Pomoże to np. w zwiększeniu jego pojemności w przypadku spadku cen.

Tradycyjnie obiecujemy, że w miarę możliwości będziemy wprowadzali kolejne usprawnienia, tak aby całość tekstu stawała się dla Was jeszcze bardziej wartościowa i pomocna, a w rezultacie ułatwiła zakup wymarzonego zestawu czy wymianę najpotrzebniejszych podzespołów.

 Serdecznie zapraszamy Was do komentowania naszych zestawów, zamieszczania pytań związanych z prezentowanymi w niniejszym artykule konfiguracjami oraz peryferiami, a także składania własnych propozycji przedziałów cenowych czy pozostałych uwag. Teraz możecie komentować także logując się przez Facebooka (dzięki implementacji nowego rozszerzenia w naszym portalu).

Wstęp
Zestaw nr.1 w cenie ok. 800 zł
Zestaw nr.2 w cenie ok. 900 zł
Zestaw nr.3 w cenie ok. 1300 zł
Zestaw nr.4 w cenie ok. 1600 zł
Zestaw nr.5 w cenie ok. 2000 zł
Zestaw nr.6 w cenie ok. 2300 zł
Zestaw nr.7 w cenie ok. 2700 zł
Zestaw nr.8 w cenie ok. 3200 zł
Zestaw nr.9 w cenie ok. 3500 zł
Zestaw nr.10 w cenie ok. 4500 zł
Zestaw nr.11 w cenie ok. 6500 zł
Zestaw nr.12 w cenie ok. 10000 zł
Polecane systemy operacyjne
Polecane monitory LCD
Polecane klawiatury
Polecane myszki komputerowe
Polecane zestawy głośnikowe
Polecane zestawy słuchawkowe
Zakończenie

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.