Home / Aktualności / Komputery / Polecane zestawy komputerowe i peryferia – sierpień 2016

Polecane zestawy komputerowe i peryferia – sierpień 2016

Witamy Was serdecznie nasi Drodzy Czytelnicy w sierpniowym wydaniu artykułu “polecane zestawy komputerowe, w którym konsekwentnie prezentujemy po jednym zestawie w danej kategorii cenowej, wraz ze specjalną tabelka pokazująca jak kwotą około 15 proc. wartości zestawu możemy go ulepszyć, tak by najbardziej efektywnie zwiększyć jego możliwości. 

Jeśli w określonych przypadkach możliwe będzie zaoszczędzenie określonej kwoty względem bazowej konfiguracji, to zostanie to uwzględnione w opisie do danej konfiguracji.

W tym miesiącu dzięki spadkom dosłownie cen kilku podzespołów w sklepach komputerowych, uzyskaliśmy większe możliwości modyfikacji zestawów względem poprzednich miesięcy, instalując wydajniejsze lub dodatkowe komponenty, jak dysk SSD, wydajniejsza karta graficzna czy podobne. Niemniej jednak w kilku przypadkach konieczna była konieczna zamiana producenta na nieco tańszego.

Szczególnej uwadze polecamy także grupę peryferiów, w tym monitorów LCD, klawiatur, myszek oraz zestawów głośnikowych, która powoduje, że Wasze komputery będą stanowić kompletną, zgraną całość. Sekcja ta jest szczególnie istotna, jako że są to elementy, które nie siedzą zamknięte w skrzynce komputera, a siedzą na naszych biurkach, przez co patrzymy na nie i używamy ich dosłownie co dzień.

Wśród polecanych zestawów zawarliśmy jednostki budżetowe, optymalne, skierowane do graczy, a także adresowane do profesjonalistów – w skrócie dla każdego coś dobrego i odpowiedniego.

Zapraszamy więc do zapoznania się z naszymi propozycjami polecanych zestawów komputerowych na sierpień 2016, mając tym samym nadzieję, że nasze propozycje będą dla Was bardzo pomocne.

 

W tym miesiącu udało się wymienić tylko niektóre podzespoły w naszych zestawach, a to za sprawą dosyć znacznej podwyżki cen w sklepach – drugi miesiąc sezonu wakacyjnego. Dodaliśmy ponownie kilka propozycji m.in. do działu monitorów i myszek.

 

Wstęp
Zestaw nr.1 w cenie ok. 800 zł
Zestaw nr.2 w cenie ok. 900 zł
Zestaw nr.3 w cenie ok. 1300 zł
Zestaw nr.4 w cenie ok. 1600 zł
Zestaw nr.5 w cenie ok. 2000 zł
Zestaw nr.6 w cenie ok. 2300 zł
Zestaw nr.7 w cenie ok. 2700 zł
Zestaw nr.8 w cenie ok. 3200 zł
Zestaw nr.9 w cenie ok. 3500 zł
Zestaw nr.10 w cenie ok. 4500 zł
Zestaw nr.11 w cenie ok. 6500 zł
Zestaw nr.12 w cenie ok. 10000 zł
Polecane systemy operacyjne
Polecane monitory LCD
Polecane klawiatury
Polecane myszki komputerowe
Polecane zestawy głośnikowe
Polecane zestawy słuchawkowe
Zakończenie

 

 

Witamy Was serdecznie nasi Drodzy Czytelnicy w sierpniowym wydaniu artykułu “polecane zestawy komputerowe“, w którym konsekwentnie prezentujemy po jednym zestawie w danej kategorii cenowej, wraz ze specjalną tabelka pokazująca jak kwotą około 15 proc. wartości zestawu możemy go ulepszyć, tak by najbardziej efektywnie zwiększyć jego możliwości.  Jeśli w określonych przypadkach możliwe będzie zaoszczędzenie określonej kwoty względem bazowej konfiguracji, to …

Ocena końcowa

Ocena miesiąca

Ujdzie

Podsumowanie : Miesiąc wakacyjny w drugiej fazie czyli małe zmiany w konfiguracjach. Sprzedawcy wiedzą jak zarabiać pieniądze, dlatego trzeba być szczególnie "cwanym" aby wykorzystać swoje pieniądze jak najlepiej. Niemniej jednak w kilku zestawach udało nam się osiągnąć znaczący upgrade.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
80