Home / Aktualności / Komputery / Polecane zestawy komputerowe i peryferia – marzec 2017

Polecane zestawy komputerowe i peryferia – marzec 2017

Witamy Was serdecznie nasi Drodzy Czytelnicy w kolejnej edycji artykułu “polecane zestawy komputerowe“. Tradycyjnie już prezentujemy po jednym zestawie w danej kategorii cenowej oraz specjalną tabelkę pokazującą, jak za około 15-proc. wartości danego zestawu można go ulepszyć, tak aby najbardziej efektywnie zwiększyć jego możliwości. 

Gdy w określonych przypadkach z kolei będzie możliwe zaoszczędzenie określonej kwoty względem bazowej konfiguracji, to zostanie to również uwzględnione w opisie danej konfiguracji.

Polecamy ponadto przyjrzeć się dziełowi peryferiów, w tym monitorów, klawiatur, myszek oraz zestawów głośnikowych, które spowodują, że Wasze komputery będą stanowić kompletną, zgraną całość. Sekcja ta jest szczególnie istotna, jako że są to elementy, które nie siedzą zamknięte w skrzynce komputera, a leżą na naszych biurkach, przez co patrzymy na nie i używamy ich dosłownie co dzień. Dla osób lubiących grać w gry sieciowe, pomocna może okazać się sekcja słuchawek, niezbędnych do gier zespołowych.

Wśród polecanych zestawów zawarliśmy jednostki budżetowe, optymalne, skierowane do graczy, jak również te adresowane do profesjonalistów – w skrócie dla każdego coś dobrego.

Nie przedłużając zapraszamy Was do zapoznania się z naszymi propozycjami polecanych zestawów komputerowych na marzec, mając tym samym nadzieję, że nasze propozycje będą dla Was bardzo pomocne. Przepraszamy też za nieco późniejszą publikację tego artykułu, która wynikła z wielu względów, w tym tych od nas niezależnych.

 

W tym miesiącu największe zmiany zaszły w zestawach ze średniej półki cenowej, wymieniliśmy wiele procesorów, a także kilka płyt głównych i obudów.

 

Wstęp
Zestaw nr.1 w cenie ok. 800 zł
Zestaw nr.2 w cenie ok. 950 zł
Zestaw nr.3 w cenie ok. 1400 zł
Zestaw nr.4 w cenie ok. 1800 zł
Zestaw nr.5 w cenie ok. 2100 zł
Zestaw nr.6 w cenie ok. 2400 zł
Zestaw nr.7 w cenie ok. 2800 zł
Zestaw nr.8 w cenie ok. 3200 zł
Zestaw nr.9 w cenie ok. 3500 zł
Zestaw nr.10 w cenie ok. 4500 zł
Zestaw nr.11 w cenie ok. 6500 zł
Zestaw nr.12 w cenie ok. 10000 zł
Polecane systemy operacyjne
Polecane monitory LCD
Polecane klawiatury
Polecane myszki komputerowe
Polecane zestawy głośnikowe
Polecane zestawy słuchawkowe
Zakończenie

 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.