Home / Aktualności / Komputery / Polecane zestawy komputerowe i peryferia marzec 2016 – wartościowe zakupy

Polecane zestawy komputerowe i peryferia marzec 2016 – wartościowe zakupy

Witamy Was serdecznie nasi Drodzy Czytelnicy w marcowym wydaniu artykułu “polecane zestawy komputerowe“. Tradycyjnie już prezentujemy wam po jednym zestawie w danej kategorii cenowej, wraz ze specjalną tabelka pokazująca jak kwotą około 15 proc. wartości zestawu możemy go ulepszyć, tak by najbardziej efektywnie zwiększyć jego możliwości.

Jeśli w określonych przypadkach możliwe będzie zaoszczędzenie określonej kwoty względem bazowej konfiguracji, to zostanie to uwzględnione w opisie do danej konfiguracji.

Ważną sekcją jest także grupa peryferiów w tym monitorów LCD, klawiatur, myszek czy zestawów głośnikowych, która powoduje, że Wasze komputery będą stanowić kompletną, zgraną całość. Sekcja ta jest szczególnie istotna, jako że są to elementy, które nie siedzą zamknięte w skrzynce komputera, a siedzą na naszych biurkach, przez co patrzymy i używamy ich dosłownie co dzień.

Wśród polecanych zestawów zawarliśmy jednostki budżetowe, optymalne, skierowane do graczy, a także adresowane do profesjonalistów – w skrócie dla każdego coś dobrego i odpowiedniego.

Zapraszamy więc do zapoznania się z naszymi propozycjami polecanych zestawów komputerowych na marzec 2016, mając tym samym nadzieję, że nasze propozycje będą dla Was bardzo pomocne.

 

W tym miesiącu wymieniliśmy w niektórych zestawach zmieniliśmy karty graficzne, zasilacze, czy dyski HDD/SSD lub pamięci, aby jeszcze bardziej podnieść współczynnik cena/wydajność każdej z konfiguracji prezentowanych w niniejszym artykule.

Wstęp
Zestaw nr.1 w cenie ok. 800 zł
Zestaw nr.2 w cenie ok. 900 zł
Zestaw nr.3 w cenie ok. 1300 zł
Zestaw nr.4 w cenie ok. 1600 zł
Zestaw nr.5 w cenie ok. 2000 zł
Zestaw nr.6 w cenie ok. 2300 zł
Zestaw nr.7 w cenie ok. 2700 zł
Zestaw nr.8 w cenie ok. 3200 zł
Zestaw nr.9 w cenie ok. 3500 zł
Zestaw nr.10 w cenie ok. 4500 zł
Zestaw nr.11 w cenie ok. 6200 zł
Zestaw nr.12 w cenie ok. 10000 zł
Polecane systemy operacyjne
Polecane monitory LCD
Polecane klawiatury
Polecane myszki komputerowe
Polecane zestawy głośnikowe
Polecane zestawy słuchawkowe
Zakończenie

 

Witamy Was serdecznie nasi Drodzy Czytelnicy w marcowym wydaniu artykułu “polecane zestawy komputerowe“. Tradycyjnie już prezentujemy wam po jednym zestawie w danej kategorii cenowej, wraz ze specjalną tabelka pokazująca jak kwotą około 15 proc. wartości zestawu możemy go ulepszyć, tak by najbardziej efektywnie zwiększyć jego możliwości. Jeśli w określonych przypadkach możliwe będzie zaoszczędzenie określonej kwoty względem bazowej konfiguracji, to …

Ocena końcowa

Ocena miesiąca

Nieźle

Podsumowanie : Marzec to miesiąc fluktuacji cen. W związku z tym w większości przypadków konfiguracje nieznacznie się zmieniły, choć zdarzyło się kilka wyjątków z kluczowymi podmianami podzespołów.

Twoja ocena: 0.6 ( 1 votes)
83