Home / Aktualności / Polecane zestawy komputerowe i peryferia na lipiec 2017

Polecane zestawy komputerowe i peryferia na lipiec 2017

Tradycyjnie witamy Was serdecznie nasi Drodzy Czytelnicy w kolejnej edycji artykułu „polecane zestawy komputerowe.

Tak jak w poprzednich edycjach tej serii, prezentujemy po jednym zestawie w danej kategorii cenowej oraz specjalną tabelkę pokazującą, jak kwotą około 15-proc. wartości danego zestawu można go ulepszyć, tak aby najbardziej efektywnie zwiększyć jego możliwości. 

Z kolei gdy będzie możliwe zaoszczędzenie określonej kwoty względem bazowej konfiguracji bez znaczącego spadku wydajności, to zostanie to także uwzględnione w opisie do danej konfiguracji.

Nie zaszkodzi także spojrzeć na dział peryferiów, w tym monitorów, klawiatur, myszek oraz zestawów głośnikowych, które spowodują, że Wasze komputery będą stanowić kompletną, zgraną całość.

Sekcja ta jest szczególnie istotna, jako że są to elementy, które nie siedzą zamknięte w skrzynce komputera, a na naszych biurkach, przez co patrzymy na nie i używamy ich dosłownie co dzień. Dla osób lubiących grać w gry sieciowe, pomocna może okazać się sekcja słuchawek, niezbędnych do tego typu gier zespołowych.

Wśród polecanych zestawów znalazły się zarówno jednostki budżetowe, optymalne, skierowane do graczy, jak również te adresowane do profesjonalistów – w skrócie dla każdego coś dobrego i odpowiedniego.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszymi propozycjami polecanych zestawów komputerowych na czerwiec, mając tym samym nadzieję, że nasze propozycje będą dla Was bardzo pomocne. Przepraszamy raz jeszcze za nieco późniejszą publikację tego artykułu.

 

W tym miesiącu wprowadziliśmy do naszych propozycji nowe karty graficzne oraz zmieniliśmy w niektórych zestawach obudowy. Jeśli chodzi o karty graficzne to ich zmiana spowodowana była głównie wzrostem popytu na karty graficzne w związku z kryptowalutami (bitcoin mining). Pozostawiliśmy jednak w większości przypadków wybór dopłaty lub kupno karty o oczko niżej.

 

Wstęp
Zestaw nr.1 w cenie ok. 900 zł
Zestaw nr.2 w cenie ok. 1100 zł
Zestaw nr.3 w cenie ok. 1500 zł
Zestaw nr.4 w cenie ok. 1800 zł
Zestaw nr.5 w cenie ok. 2100 zł
Zestaw nr.6 w cenie ok. 2400 zł
Zestaw nr.7 w cenie ok. 2800 zł
Zestaw nr.8 w cenie ok. 3300 zł
Zestaw nr.9 w cenie ok. 3800 zł
Zestaw nr.10 w cenie ok. 4700 zł
Zestaw nr.11 w cenie ok. 6500 zł
Zestaw nr.12 w cenie ok. 10000 zł
Polecane systemy operacyjne
Polecane monitory LCD
Polecane klawiatury
Polecane myszki komputerowe
Polecane joysticki i kierownice komputerowe
Polecane zestawy głośnikowe
Polecane zestawy słuchawkowe
Zakończenie

 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.