Home / Recenzje / Komputery / Polecane zestawy komputerowe i peryferia na lipiec 2016 – upalne zakupy

Polecane zestawy komputerowe i peryferia na lipiec 2016 – upalne zakupy

Zakończenie

 

Nadszedł czas na podsumowanie lipcowego wydania artykułu z cyklu Polecane zestawy komputerowe. Mamy nadzieję, że niniejszy artykuł okaże się pomocny w podjęciu decyzji związanej z zakupem wymarzonego zestawu. Artykuł ten możecie także wykorzystać w celu tzw. upgradu PC jeśli np. posiadacie podobną konfigurację (czy to płytę główną z tą samą podstawką czy pamięci RAM).

Serdecznie zapraszamy Was do komentowania naszych zestawów, zamieszczania pytań związanych z prezentowanymi w niniejszym artykule konfiguracjami oraz peryferiami, a także składania własnych propozycji przedziałów cenowych czy pozostałych uwag.

Naszym zdaniem warto niekiedy nagiąć lekko budżet i wyposażyć wymarzony zestaw w większą ilość pamięci RAM, dysk SSD lub kartę graficzną ponieważ niekiedy niewielkim kosztem możemy wybranej przez nas konfiguracji otrzymać zauważalny wzrost szybkości działania systemu operacyjnego czy płynności w ulubionych grach.

Tradycyjnie obiecujemy, że w miarę możliwości będziemy wprowadzali kolejne usprawnienia, tak aby całość tekstu stawała się dla Was jeszcze bardziej wartościowa i pomocna, a w rezultacie ułatwiła zakup wymarzonego zestawu czy wymianę najpotrzebniejszych podzespołów.

 

Wstęp
Zestaw nr.1 w cenie ok. 800 zł
Zestaw nr.2 w cenie ok. 900 zł
Zestaw nr.3 w cenie ok. 1300 zł
Zestaw nr.4 w cenie ok. 1600 zł
Zestaw nr.5 w cenie ok. 2000 zł
Zestaw nr.6 w cenie ok. 2300 zł
Zestaw nr.7 w cenie ok. 2700 zł
Zestaw nr.8 w cenie ok. 3200 zł
Zestaw nr.9 w cenie ok. 3500 zł
Zestaw nr.10 w cenie ok. 4500 zł
Zestaw nr.11 w cenie ok. 6500 zł
Zestaw nr.12 w cenie ok. 10000 zł
Polecane systemy operacyjne
Polecane monitory LCD
Polecane klawiatury
Polecane myszki komputerowe
Polecane zestawy głośnikowe
Polecane zestawy słuchawkowe
Zakończenie

 

Zakończenie   Nadszedł czas na podsumowanie lipcowego wydania artykułu z cyklu Polecane zestawy komputerowe. Mamy nadzieję, że niniejszy artykuł okaże się pomocny w podjęciu decyzji związanej z zakupem wymarzonego zestawu. Artykuł ten możecie także wykorzystać w celu tzw. upgradu PC jeśli np. posiadacie podobną konfigurację (czy to płytę główną z tą samą podstawką czy pamięci RAM). Serdecznie zapraszamy …

Ocena końcowa

Ocena miesiąca

Mizeria!

Podsumowanie : Sezon wakacyjny w pełni tego słowa znaczeniu. Wzrost cen skutecznie uniemożliwił w większości przypadków ulepszenie konfiguracji. Wymagane były niezłe sztuczki w naszym przypadku aby nie wyjść poza przyjęte przedziały cenowe.

Twoja ocena: 3.7 ( 1 votes)
65