Home / Aktualności / Komputery / Polecane zestawy komputerowe i peryferia na czerwiec 2016 – gorące zakupy

Polecane zestawy komputerowe i peryferia na czerwiec 2016 – gorące zakupy

Witamy Was serdecznie nasi Drodzy Czytelnicy w czerwcowym wydaniu artykułu “polecane zestawy komputerowe, w którym tradycyjnie już prezentujemy po jednym zestawie w danej kategorii cenowej, wraz ze specjalną tabelka pokazująca jak kwotą około 15 proc. wartości zestawu możemy go ulepszyć, tak by najbardziej efektywnie zwiększyć jego możliwości. 

Jeśli w określonych przypadkach możliwe będzie zaoszczędzenie określonej kwoty względem bazowej konfiguracji, to zostanie to uwzględnione w opisie do danej konfiguracji. W tym miesiącu dzięki spadkom niektórych cen w sklepach komputerowych, uzyskaliśmy większe pole manewru przy modyfikacjach zestawów względem poprzednich miesięcy, instalując wydajniejsze lub dodatkowe komponenty, jak dysk SSD, wydajniejsza karta graficzna itd. Niemniej jednak w kilku przypadkach konieczna była konieczna zamiana producenta na nieco tańszego.

Ważną sekcją jest także grupa peryferiów w tym monitorów LCD, klawiatur, myszek czy zestawów głośnikowych, która powoduje, że Wasze komputery będą stanowić kompletną, zgraną całość. Sekcja ta jest szczególnie istotna, jako że są to elementy, które nie siedzą zamknięte w skrzynce komputera, a siedzą na naszych biurkach, przez co patrzymy na nie i używamy ich dosłownie co dzień.

Wśród polecanych zestawów zawarliśmy jednostki budżetowe, optymalne, skierowane do graczy, a także adresowane do profesjonalistów – w skrócie dla każdego coś dobrego i odpowiedniego.

Zapraszamy więc do zapoznania się z naszymi propozycjami polecanych zestawów komputerowych na czerwiec 2016, mając tym samym nadzieję, że nasze propozycje będą dla Was bardzo pomocne.

 

W tym miesiącu wymieniliśmy w niektórych zestawach zmieniliśmy karty graficzne (w tym w jednym zestawie pojawił się GTX 1070) czy dyski HDD/SSD lub pamięci, aby jeszcze bardziej podnieść współczynnik cena/wydajność każdej z konfiguracji prezentowanych w niniejszym artykule. Dodaliśmy także kilka propozycji do monitorów.

 

Wstęp
Zestaw nr.1 w cenie ok. 800 zł
Zestaw nr.2 w cenie ok. 900 zł
Zestaw nr.3 w cenie ok. 1300 zł
Zestaw nr.4 w cenie ok. 1600 zł
Zestaw nr.5 w cenie ok. 2000 zł
Zestaw nr.6 w cenie ok. 2300 zł
Zestaw nr.7 w cenie ok. 2700 zł
Zestaw nr.8 w cenie ok. 3200 zł
Zestaw nr.9 w cenie ok. 3500 zł
Zestaw nr.10 w cenie ok. 4500 zł
Zestaw nr.11 w cenie ok. 6500 zł
Zestaw nr.12 w cenie ok. 10000 zł
Polecane systemy operacyjne
Polecane monitory LCD
Polecane klawiatury
Polecane myszki komputerowe
Polecane zestawy głośnikowe
Polecane zestawy słuchawkowe
Zakończenie

 

 

Witamy Was serdecznie nasi Drodzy Czytelnicy w czerwcowym wydaniu artykułu “polecane zestawy komputerowe“, w którym tradycyjnie już prezentujemy po jednym zestawie w danej kategorii cenowej, wraz ze specjalną tabelka pokazująca jak kwotą około 15 proc. wartości zestawu możemy go ulepszyć, tak by najbardziej efektywnie zwiększyć jego możliwości.  Jeśli w określonych przypadkach możliwe będzie zaoszczędzenie określonej kwoty względem bazowej …

Ocena końcowa

Ocena miesiąca

Polecamy

Podsumowanie : Miesiąc nieco dziwny. Wywindowane ceny kilku kluczowych podzespołów mogą pomieszać nieco w szykach osobom składającym zestaw w tzw. napiętym budżecie. Graczom, którzy mają trochę grosza w tym miesiącu proponujemy rozważenie kart serii GTX 1070 i 1080, a to za sprawą konkurencyjnych do serii 980 i 980Ti cen.

Twoja ocena: 4.2 ( 1 votes)
85