Home / Aktualności / Polecane zestawy komputerowe na grudzień 2015 – wydanie świąteczne

Polecane zestawy komputerowe na grudzień 2015 – wydanie świąteczne

Witamy Was serdecznie nasi Drodzy Czytelnicy. Z nieco małym poślizgiem w  stosunku do poprzednich publikacji rozpoczynamy! Od poprzedniego miesiąca wprowadziliśmy nową formułę polecanych zestawów komputerowych oraz peryferiów, oferująca Wam jeszcze bardziej przejrzystą formę, a przy okazji dostarczająca kilka dodatkowych, cennych informacji dla jak najdokładniejszego sprostania zadaniu, jakim jest kupno nowej maszyny do zabawy lub/i pracy.

Tradycyjnie prezentujemy jeden, kompletny zestaw (cała tzw. skrzynka) w danej kategorii cenowej, niemniej największą nowością jest specjalna tabelka pokazująca jak kwotą około 15 proc. wartości zestawu możemy go ulepszyć, tak by najbardziej efektywnie zwiększyć jego możliwości.

Oczywiście jeśli w określonych przypadkach możliwe będzie zaoszczędzenie określonej kwoty względem bazowej konfiguracji, także wspomnimy o tym w opisie do danej konfiguracji.

Nie zabraknie także peryferiów w postaci monitorów LCD, klawiatur, myszek czy zestawów głośnikowych, tak by Wasze komputery mogły stanowić kompletną, zgraną całość.

Wśród polecanych zestawów zobaczycie jednostki budżetowe, optymalne, skierowane do graczy, a także adresowane do profesjonalistów.

Serdecznie z tego miejsca zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami polecanych zestawów komputerowych na grudzień 2015, które mamy nadzieję będzie dla Was bardzo pomocne.

 

W tym miesiącu wymieniliśmy w wielu zestawach zmieniliśmy procesory, płyty główne, zasilacze, czy dyski HDD/SSD, aby jeszcze bardziej podnieść współczynnik cena/wydajność każdej z konfiguracji prezentowanych w niniejszym artykule.

Wstęp
Zestaw nr.1 w cenie ok. 800 zł
Zestaw nr.2 w cenie ok. 900 zł
Zestaw nr.3 w cenie ok. 1200 zł
Zestaw nr.4 w cenie ok. 1500 zł
Zestaw nr.5 w cenie ok. 2000 zł
Zestaw nr.6 w cenie ok. 2300 zł
Zestaw nr.7 w cenie ok. 2700 zł
Zestaw nr.8 w cenie ok. 3100 zł
Zestaw nr.9 w cenie ok. 3500 zł
Zestaw nr.10 w cenie ok. 4500 zł
Zestaw nr.11 w cenie ok. 6200 zł
Zestaw nr.12 w cenie ok. 10000 zł
Polecane systemy operacyjne
Polecane monitory LCD
Polecane klawiatury
Polecane myszki komputerowe
Polecane zestawy głośnikowe
Polecane zestawy słuchawkowe
ZakończenieWitamy Was serdecznie nasi Drodzy Czytelnicy. Z nieco małym poślizgiem w  stosunku do poprzednich publikacji rozpoczynamy! Od poprzedniego miesiąca wprowadziliśmy nową formułę polecanych zestawów komputerowych oraz peryferiów, oferująca Wam jeszcze bardziej przejrzystą formę, a przy okazji dostarczająca kilka dodatkowych, cennych informacji dla jak najdokładniejszego sprostania zadaniu, jakim jest kupno nowej maszyny do zabawy lub/i pracy. Tradycyjnie prezentujemy jeden, …

Ocena końcowa

Ocena ogólna

Święta, święta...

Podsumowanie : Jedni się cieszą, a drudzy płącą. Grudniowy okreś świąteczny okazał się bezlitosny w większości przypadków, co widać po cenach zestawów. W niektórych przypadkach udało nam się zamienić podzespoły na tańsze odpowiedniki aby uniknąć cięcia konfiguracji lub wybierania gorszych części.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
90

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.