Home / Muzyka / listy przebojów / Polecane nowości muzyczne na sierpień – top 10

Polecane nowości muzyczne na sierpień – top 10

polecana muzyka

Co by wrzucić na głośnik lu słuchawki aby czas szybciej zleciał? Od dawna wiadomo, że muzyka relaksuje, w związku z czym jej dobór może nie tylko uprzyjemnić czas przy odpoczynku, lecz również zwiększyć kreatywność.

Osobiście dosyć często pracuję do muzyki, która nie tylko mnie nie rozprasza, ale poniekąd inspiruje. Poniżej prezentuję zatem listę 10 najlepszych moim zdaniem kawałków na ten miesiąc, które powinny wam zapewnić potężną dawkę energii aż do września.

Tym razem udało mi się odkryć mowy kawałek Mr. Oizo (tego od hitu flat beat sprzed lat), czy Green Day – grupy do której muzyki kiedyś skakałem jak … no właśnie. Poza tym cieszę się, że Metallica w końcu coś nowego wypuściła i jest to całkiem obiecujący utwór.

A jak wy widzicie moją selekcję? Podoba się, a może macie swoją, z chęcią bym się z nią zapoznał – sekcja komentarzy to właściwe miejsce do jej umieszczenia.

 

  1. Like I can – Tough Love, Karen Harding
  2. Hardwired – Metallica
  3. End of the World – Mr Oizo, Skrillex
  4. Towers – Cortes
  5. Bang Bang – Green Day
  6. Move – Saint Motel
  7. Don’t let me down – Chainsmokers, Daya
  8. Error – Natalia Nykiel
  9. Work From Home – Fifth Harmony feat. Ty Dolla $ign: 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.