Home / Aktualności / Polaroid Kids Tablet 2. Idealny tablet dla dziecka?

Polaroid Kids Tablet 2. Idealny tablet dla dziecka?

Polaroid kids tablet 2

Choć nie wiadomo czy ten tablet Polaroida skierowany do najmłodszych adeptów techniki dotrze do naszego jakże odległego (w stosunku do USA) kraju to nie można wykluczyć takiej ewentualności.

Co miałoby czynić Polaroid Kids Tablet 2 idealnym tabletem dla naszych pociech? Być może dwu rdzeniowy procesor ARM Cortex-A9 pracujący z prędkością 1.6GHz, 1GB pamięci RAM, 7 calowy ekran o rozdzielczości 1,024 x 600 pikseli, dwie kamerki (nie znamy niestety z jaką rozdzielczością mamy tu do czynienia) czy system Android 4.2 Jelly Bean?

Być może tak, lecz wydaje nam się bardziej iż bardziej dzięki oprogramowaniu na nim zainstalowanym. To głównie stanowi utrapienie dla rodziców mających dylematy jakie programy czy gry powinny ich dzieci w danym wieku używać. Polaroid zainstalował bogatą kolekcję animowanych bajek z sieci Cartoon Network, kreskówek Dineya czy bohaterów Marvel. Zarówno rodzice jak i dzieci skorzystają z interaktywnych książek, które również znalazły się w tym tablecie.

Kids Tablet 2 nie jest może najtańszym rozwiązaniem tego typu bo w Stanach Zjednoczonych ma kosztować ok. 150 dolarów to jednak produkt Polaroida nie straszy wyglądem oraz oferuje wspomniane oprogramowanie, na którego instalację nie musimy tracić czasu ani wydawać pieniędzy.