Home / Aktualności / Pojawiły się już pamięci G.SKILL Ripjaws 2133MHz DDR3L 32GB SO-DIMM

Pojawiły się już pamięci G.SKILL Ripjaws 2133MHz DDR3L 32GB SO-DIMM

G.SKILL Ripjaws 2133MHz

G.SKILL Ripjaws 2133MHz to najnowsze pamięci DDR3 tego koncernu dla urządzeń mobilnych korzystających z SO-DIMM. Są one dostępne w zestawie 32 GB (4×8 GB) oferując tym samym nie tylko szybsze działanie pod względem megaherców lecz również pojemności całego systemu.

Pamięci G.SKILL Ripjaws 2133MHz działają przy bardzo niskim napięciu zasilania a mianowicie 1,35V przy opóźnieniach wynoszących 11-11-11-31. Kupując te właśnie pamięci możemy być pewni, że wyniosą one nasz laptop do gier na wyżyny wydajności. Posiadacze typowych pecetów nie będą psiadali aż tak dużej przewagi, którą mogli się dotąd szczycić.

Aby nie być gołosłownym o możliwościach pamięci DDR3 G.SKILL Ripjaws 2133MHz, zostały one przetestowane na laptopie dla graczy, którym był MSI GT70 2OC zarówno pod względem wydajności jak i stabilności. Ten właśnie komputer mobilny reprezentuje nowy trend firmy MSI, którym są rozgrywki e-sportowe będące coraz bardziej popularne na całym świecie. Seria Gaming od MSI idealnie dopasowała firmie G.SKILL, który podobnie zaprojektował je pod względem kolorystycznym.

Choć ani dostępność ani cena nie jest jeszcze znana to nie należy oczekiwać, że będzie ona niska. Tak szybkie i w tak dużej pojemności pamięci muszą trochę kosztować. No ale czego się nie robi dla szybszego komputera służącego do grania.