Home / Aktualności / Podejmij wyzwanie Chucka w World of Tanks na PC

Podejmij wyzwanie Chucka w World of Tanks na PC

Rok 2020 to rok pełen wyzwań, dlatego też dobrze na koniec zobaczyć znaną i lubianą twarz. Firma Wargaming.net z dumą ogłasza, że Chuck Norris został ambasadorem World of Tanks i w święta dołączy do gry!

Od 9 grudnia do 11 stycznia 2021 tradycyjny garaż w grze zamieni się w świąteczne miasteczko, które czołgiści będą mogli dowolnie dekorować. Jednym z mieszkańców będzie legendarny aktor filmów akcji, Chuck Norris! Codziennie będzie dawał graczom zadanie do wykonania, łącznie będzie ich 32. Wyzwania Chucka to fantastyczna okazja, aby zdobyć mnóstwo ciekawych i wartościowych nagród. Jedną z nich będzie możliwość zdobycia Chucka Norrisa na stałe w grze, jako dowódcę czołgu! Poza wizerunkiem warto dodać, że aktor użyczył również swojego głosu. 

– Gracze mówią, że musiałem być w przeciwnej drużynie, jeśli przegrywają… i prawdopodobnie mają rację! – mówi Chuck Norris. – Gdy stawka jest wysoka, kiedy sytuacja robi się krytyczna, ja nigdy nie cofam się przez wyzwaniem. Mam nadzieję, że moi koledzy czołgiści sprawią, że będę dumny i podejmą wyzwanie Chucka!”

Świąteczne miasteczko będziemy ozdabiać korzystając z 4 różnych kolekcji ozdób. Jest wiele ciekawych rzeczy do odnalezienia jak pianista grający utwory świąteczne mieszkańcom czy gigantyczna choinka. Ozdabiając miasteczko wzmacniamy wskaźnik świątecznej atmosfery, a dzięki temu zdobywane nagrody stają się coraz lepsze. Do wyboru mamy setki różnych ozdób, także miasteczko dostosujemy do własnego gustu. W tym świątecznym czasie nie mogło zabraknąć również śnieżynek, które codziennie będą dawały specjalne nagrody. Są 4 różne śnieżynki odpowiedzialne za poszczególne kolekcje dekoracji: bożonarodzeniowe, noworoczne, księżycowy i magiczny nowy rok.

– 2020 zbliża się do końca i chcieliśmy dać naszej społeczności coś, co zapamiętają na długo – podkreśla Max Chuvalow, globalny dyrektor wydawniczy w World of Tanks. – Świąteczne operacje to największe wydarzenie w grze i najlepsze pożegnanie tego roku. Mamy nadzieję, że każdy poczuje świątecznego ducha! –

Święta to również tradycyjny czas prezentów. Każdy gracz, bez względu na to czy był dobry czy nie, dostanie od nas czołg – zupełnie nowy, niemiecki niszczyciel IV poziomu Pz.Sfl. IC z mechanizmem ładowania automatycznego! Aby odebrać ten pojazd wystarczy zalogować się do WoT-a na PC po 9 grudnia.


O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.