Home / Komputery Stacjonarne / Pochwal się: Wydajność graficzna w 3DMark Fire Strike

Pochwal się: Wydajność graficzna w 3DMark Fire Strike

3DMark Fire strike benchmark
Witamy w pierwszym tego rodzaju na łamach naszego portalu artykule, w którym będziecie mogli pochwalić się wydajnością graficzną swojego zestawu w programie 3DMark.

Przyjmować będziemy wyniki komputerów stacjonarnych o ile będą one w stanie uruchomić i ukończyć testy w tym programie (wymagana ta sama wersja np. 3DMark 2011).

Portal Tech Dice planuje także inne artykuły z tego cyklu w tym wydajność procesora czy dysków. Mam nadzieję, że wam się spodoba i zachęci do wymiany opinii na tematy z nimi związane. Zrzuty ekranu prosimy wysyłać pod adres redakcji redakcja@techdice.com

Choć poniższy wynik nie został osiągnięty przez naszego czytelnika to zainspirował on nas do założenia tego postu. Jedni z najlepszych overclockerów Vince “K|NGP|N” Lucido oraz Illya “Tin” Tsemenko połączyli siły aby na karcie EVGA GeForce GTX 780 Ti Classified K|NGP|N Edition, płycie głównej EVGA X79 Dark i asilaczy EVGA osiągnąć światowj klasy rekord podkręcania. Karta graficzna została podkręcona do oszałamiających 2025MHz. Nieźle, prawda?

Takie parametry pozwoliły na osiągnięcie 8793 punktów w programie 3DMark Fire Strike Extreme. Wyniki możecie zobaczyć sami na poniższym zrzucie ekranu.

3dmark kingpin rekord 01