Home / Aktualności / gry / Pobierz za darmo Mass Effect 2, ale pospiesz się bo oferta nie trwa wiecznie

Pobierz za darmo Mass Effect 2, ale pospiesz się bo oferta nie trwa wiecznie

mass-effect-2

Jedna z lepszych gier RPG studia EA sprzed kilku lat, Mass Effect 2 dostępna jest obecnie poprzez Origin Access. Jeśli wiec jesteście nie tylko fanami tego gatunku lub gry, a także fanami darmówek, korzystając z tej “oferty” nie odkryjecie ameryki.

Taki sposób świętowania rocznic czy innych okazji jest coraz bardziej popularny (widzieliśmy taką sytuację z 30 rocznicą istnienia Ubisoftu), lecz należy też mieć na uwadze, że w związku z tym, że nic za grę nie płacimy, należy się pospieszyć. Nie wiemy bowiem kiedy dobroduszność Electronic Arts się skończy.

Ponieważ Mass Effect 2 kosztuje w wersji pudełkowej co najmniej kilkadziesiąt złotych, zaś w sklepie Steam zdecydowanie więcej, nie należy się zbytnio wahać, lecz czym prędzej pobrać grę. Do premiery Mass Effect: Andromeda pozostało ok. 2 miesięcy, więc jeśli to tego czasu nie chcecie wydawać pieniędzy a i tak się rozerwać przy dobrej grze, to jest to do tego dobra okazja.

Aby pobrać grę należy udać się na stronę Origin lub po prostu zalogować się przez aplikację do swojego konta i wybrać ją z zakładki darmowych gier. Na zachętę zobaczcie zwiastun tej gry znajdujący się poniżej.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.