Home / Aktualności / Płyty główne Z97 już dostępne m.in. w sklepie Newegg.com

Płyty główne Z97 już dostępne m.in. w sklepie Newegg.com

W amerykańskim, internetowym sklepie Newegg.com pojawiły się już pierwsze płyty główne z chipsetami Intel Z97 Express i gniazdami LGA 1150. Konstrukcje te dedykowane są do obsługi procesorów Intel Core 4-generacji oraz ich następców określanych jako Haswell Refresh.

Wśród konstrukcji, które ma w swojej ofercie sklep Newegg znajdują się topowe modele czołowych producentów, takich jak: ASUS, GIGABYTE oraz MSI.

Dwie płyty główne ”wystawił” ASUS (modele Z97A i Sabretooth Z97), od firmy GIGABYTE pochodzi płyta GA-Z97X-UD3H, zaś od MSI pochodzi aż 4 konstrukcje o symbolach Z97-Gaming 5, Z97-Gaming 7, Z97 MPOWER oraz Z97 MPOWER Max AC.

Ceny ww. konstrukcji rozpoczynają się od kwoty 149,99 dolarów i dochodzą do 259,99 dolarów, co w przeliczeniu na naszą walutę oznacza wydatki od około 455 do aż 788 zł.

Płyty główne Z97 photo 1

Swoje oferty z płytami głównymi Z97 posiadają także brytyjskie oraz niemieckie sklepy internetowe, których oferty prezentujemy na poniższych slajdach.

Źródło: VR-Zone

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.

Jeden komentarz

  1. Widziałem już te modele ASUS-a, dla graczy miodzio. No i oczywiście standardowo już niemal Digi+, który sprawia, że płytka może sobie żyć i żyć.