Home / Aktualności / Więcej płyt FM2+ Military Class 4 od MSI już dostępnych
Plyty MSI FM2 plus

Więcej płyt FM2+ Military Class 4 od MSI już dostępnych

Firma MSI właśnie zaprezentowała swoją linię płyt głównych pod podstawkę FM2+ z serii Military Class 4. Płyty te nie tylko wspierają procesory z rodziny Trinity czy Richlandlecz również te, które pojawią się już wkrótce a mianowicie czwartej generacji procesory Kaveri APU.

Procesory AMD z wbudowaną grafiką powszechnie znane jako APU doskonale sprawdzają się zarówno do gier jak i multimediów oraz oferują duże możliwości pod względem podłączeń monitorów.

Dzięki wsparciu fla najnowszego APU Kaveri oraz umieszczeniu przez MSI na płytach głównych FM2+ złącza HDMI 1.4 możliwe było osiągnięcie rozdzielczości 4K (3840×2160 pikseli) a przez to ostrzejszy obraz i rzeczywiste zdjęcia czy filmy w połączeniu z odpowiednim monitorem 4K.

 
Podzespoły Military Class 4

W dążeniu do najwyżwszej jakości kompenentów użytych do produkcji płyt MSI zastosowało komponenty Military Class 4 dla wszystkich płyt z podstawką FM2+. Wszystkie podzespoły przeszły rygorystyczne testy MIL-STD-810G dla pewności, że podołają one najsurowszym warunkom w jakim przyjdzie im pracować.


OC Genie 4 & Click BIOS 4

MSI w nowych płytach Military Class 4 z podstawką FM2+ zastosowało funkcję szybkiego przetaktowywania OC Genie 4 z podwójnymi ustawieniami wydajności. Producent użył w nich także graficzny BIOS czwartej generacji tzw. Click BIOS 4 w którym możemy wszystko sprawniej ustawić za pomocą nie tylko klawiatury lecz również myszki. Specjalne oprogramowanie Control Center służy zaś do monitorowania, szczegółowych ustawień oraz  umożliwia kontrolowanie pozostałych funkcji płyty głównej.

Żródło: TechPowerUP