Home / Aktualności / Plutony 2.0, nowe włoskie czołgi, zmiany w interfejsie – oto główne zmiany w aktualizacji 1.11.1 do WoT

Plutony 2.0, nowe włoskie czołgi, zmiany w interfejsie – oto główne zmiany w aktualizacji 1.11.1 do WoT

Początek nowego roku to dobra pora, aby zacząć przygodę z nową zawartością, która trafi do World of Tanks wraz z aktualizacją 1.11.1. Przynosi ona ze sobą nowe włoskie czołgi ciężkie z ulepszoną mechaniką automatycznego ładowania. Odmieniony system dobierania graczy w plutony ułatwi znalezienie graczy do wspólnej walki, a kilka zmian w interfejsie sprawi, że gra stanie się jeszcze przyjemniejsza.

Nowa linia czołgów włoskich zaczyna się na VII poziomie maszyną Carro d’assalto P.88 i zawiera cztery pojazdy charakteryzujące się dobrym opuszczaniem działa, solidnie opancerzonymi wieżyczkami i stylowym wyglądem zewnętrznym. Nowe czołgi włoskie charakteryzują się również ulepszonym systemem automatycznego ładowania pocisków, dzięki któremu możemy jeszcze lepiej i efektywniej wykorzystywać ten mechanizm. Wraz z nową linią gracze dostają cztery zestawy misji bojowych, każdy związany z nowym czołgiem. Za wykonanie zadań do zdobycia są emblematy, inskrypcje, naklejki w klimacie starożytnego Rzymu, a dla czołgu poziomu X – Rinoceronte – również unikatowy styl 2D.

– Około trzy lat temu, w maju 2018, dodaliśmy do gry włoskie czołgi, a Gianluigi Buffon był ich ambasadorem-  wspomina Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks. – Graczom zajęło trochę czasu poznanie nowej mechaniki automatycznego ładowania i polubili włoskie czołgi. Teraz dodajemy cztery nowe, ale również modyfikujemy ich unikatową cechę, aby gra była jeszcze bardziej różnorodna i ekscytująca. Zabierzecie je na pole bitwy i cieszcie się mocno taktyczną rozgrywką! –

Aktualizacja 1.11.1 jak powiedzieliśmy we wstępie wprowadza również system plutonów 2.0, dzięki któremu jeszcze szybciej i łatwiej dobierzecie graczy do drużyny, a korzystający z filtrów system znajdzie Wam graczy odpowiadających waszym umiejętnościom i preferencjom wyszukiwania.

Podążając tradycją implementacji najlepszych modyfikacji użytkowników do gry, zmiany dosięgły również interfejs użytkownika. W opcjach można ustawić okrąg gwarantowanego wykrycia czołgów czy włączyć licznik czasu naprawy uszkodzonych modułów pojazdów. W boju nowe czołgi, a także pozostałe zmiany będziemy mogli przetestować już jutro tj. 27 stycznia 2021 roku.


O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.