Home / Konsole / PlayStation Plus styczeń 2016 – jakie gry oferuje za darmo Sony

PlayStation Plus styczeń 2016 – jakie gry oferuje za darmo Sony

PlayStation Plus styczeń 2016

PlayStation Plus styczeń 2016 czyli nowa dawka darmowych gier na konsole Sony rozpoczyna nowy rok, które można pobrać posiadając aktywne konto PS Network.

Tradycyjnie otrzymujemy po dwie darmowe gry w tym miesiącu dla PS3 i PS4 oraz trzy dla Vity, co powinno zapewnić nam sporą liczbę dobrej zabawy, o ile owa selekcja trafi oczywiście w nasze gusta.

Posiadacze PlayStation 3 otrzymają zarówno Dragon Age: Origins, ciekawy RPG osadzony w średniowieczności z elementami magii, oraz Medal of Honor Warfighter, klasycznego FPS-a z siłami specjalnymi i wciągającym trybem multiplayer, gdzi powalczyć możemy także polskim oddziałem specjalnym.

Jeśli posiadacie PS4, to w waszym arsenale gier znajdą się takie gry jak Grim Fandango Remastered – odświeżona wersja klasyka przygodowo-detektywistycznego z nietypową grafiką i poczuciem humoru. Gra ta to misz-masz meksykańskiego folkloru oraz akcji, w której naszym zadaniem jest zabawa agentem z biura podróży, który otrzymał pracę w departamencie śmierci. Nasz bohater ma niezwykle trudne zadanie przeprowadzenia dusz do ich miejsca spoczynku i wyjaśnianie przy tym wielu ciekawych, aczkolwiek zagmatwanych zagadek.  

Drugą grą dla tej konsoli w styczniu jest Hardware: Rivals – zręcznościówka z uzbrojonymi, rywalizującymi ze sobą pojazdami. W grze tej nie tylko możemy budować i ulepszać swoje pojazdy, ale również rywalizować na wielu mapach, w wielu trybach oraz specjalnych wydarzeniach.

Gdy zaś jesteście użytkownikami przenośnej konsoli PS Vita, dostępne będą dla was gry Legends of War Patton – wojenna strategia z duchem przewodnim generała Pattona i czołgami, a także  Grim Fandango Remastered , którą dostaną również posiadacze PlayStation 4, a którą opisaliśmy pokrótce powyżej. Nihilumbra, trzecia i zarazem ostatnia darmowa gra na ten miesiąc, to platformówka z elementami zagadek, oraz wieloma potworkami, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć.

I to by było na tyle. Jak widzicie, gry nie są najgorsze, a co więcej podoba nam się różnorodność w gatunkach, co powinno być przykładem dla osób zajmujących się selekcją gier na innych platformach. Jesteśmy ciekawi czy wybór okazał się dla was trafny. Czekamy na komentarze.