Home / Konsole / PlayStation Plus na marzec 2016 – Czym Sony odpowiada Xboxowi

PlayStation Plus na marzec 2016 – Czym Sony odpowiada Xboxowi

PlayStation Plus na marzec zostały w kocu udostępnione, nie dużo później niż selekcja Games with Gold dla konsol Xbox. Oczywiście gry, które przygotowało Sony to kwestia gustu, aczkolwiek w sporej części inspirowana głosowaniem graczy co do gry, która się tam pojawi.

PlayStation Plus marzec 2016

Najważniejsze to również to że do worka z darmowymi grami trafiły dosyć zróżnicowane tytułu, tym samym umilając lub umożliwiając rozrywkę tym, którzy nie preferują konkretnych gatunków.

Efektem wspomnianego głosowania w tym miesiącu na gry na marzec była gra Brogforce – strzelanka w stylu retro z elementami Rambo. Gra dostępna będzie na konsolę PS4.

Drugim tytułem na PlayStation 4 będzie natomiast Galak-Z, czyli kosmiczna strzelanka, w której gracz będzie rozwalał kosmicznym bohaterem asteroidy , przyciągając je, a poza tym zmierzając się z wieloma przeciwnikami czyhającymi w kosmicznym świecie.

Innymi grami, które zagoszczą na naszych konsolach PS Vita będą Flame Over – ciekawa gra nie tylko dla dzieci, w której wcielimy się dzielnego strażaka gaszącego pożary w budynkach.Zanim zaczniecie kręcić nosem, zobaczcie krótki zwiastun tej gry. Naprawdę warto.

Reality Fighters – drugi tytuł dla przenośnej konsoli PS Vita to nic innego jak rozluźniająca bijatyka w stylu wolnym, która może nie konkuruje ze Street Fighterem jednak zaczerpuje z niego pewne elementy.

The Last Guy – pierwsza gra z puli PlayStation 3, to dosyć stara (wydana ponad 7 lat temu) gra wcielająca nas w wybawcę ludzkości, a dokładnie wyprowadzającego ludzi do bezpiecznej lokalizacji na mapach z widokiem satelitarnym i zaznaczonymi strefami.

Super Stardust HD – drugi tytuł na PS3 to może nie rewolucja w kosmicznych strzelankach, aczkolwiek dosyć interesująca z uwagi na dobór broni czy interesującą grafikę.