Home / Konsole / PlayStation Plus luty 2016 – nowy miesiąc nowe gry

PlayStation Plus luty 2016 – nowy miesiąc nowe gry

PlayStation Plus

Luty nadchodzi, a z nim PlayStation Plus czyli gry w ramach subskrypcji PS Network dla posiadaczy konsol Sony.

W tym miesiącu PS4, PS3 i PS Vita otrzymają aż po trzy dwie gry. Jeśli więc posiadacie dwie z tych konsol, to cztery gry to dosyć pokaźna kolekcja na jeden miesiąc, czyż nie prawda?

Helldivers playstation

Helldivers, gra którą otrzymają posiadacze PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PS Vita to ciekawy RTS osadzony w kosmicznych realiach, a w który może grać do 4 graczy jednocześnie.

nom nom galaxy

Nom Nom Galaxy to z kolei dostępna tylko na PS4 to retro misz-masz, w którym będziemy budować, bronić oraz eksplorować pikselowaty świat. Tak jak w Helldivers, gra oferuje tryb wieloosobowy do 4 graczy, który z pewnością uatrakcyjni samą rozrywkę.

Persona 4 Arena Ultimax

Persona 4 Arena Ultimax, druga darmowa w lutym gra dla PS3, to może nie konkurent Street Fightera, ale równie ciekawa bijatyka, obowiązkowa zarazem dla miłośników japońskich produkcji.

Grid Autosport 01x

Grid Autosport, którą będą mogli za darmo pobrać posiadacze PlayStation 3, to pomimo czasu, który upłynął od premiery tej gry, doskonała gra wyścigowa.

Lemmings Touch

Lemmings Touch, świetna kiedyś i zapewne teraz, dostępna dla PS Vita, to zmodyfikowana dla dotykowego ekranu przenośnej konsoli Sony platformówka z pociesznymi lemingami. Wiele poziomów, ciekawa grafika i oprawa muzyczna, zapewnią długi godziny dobrej zabawy.

Nova 111

Nova 111 to druga w tym miesiącu wieloplatformowa gra dostępna dla PS4/PS3/PS Vita, to gra czasu rzeczywistego z łamigłówkami. Ciekawa, ale co dla niektórych nie powalająca grafika, nie jest przeszkodą w dobrej zabawie i wysilaniu swojego umysłu. Naprawdę warto w tą grę zagrać.