Home / Konsole / PlayStation Plus listopad 2015 czyli Sony rządzi!

PlayStation Plus listopad 2015 czyli Sony rządzi!

PS Plus listopad 2015

PlayStation Plus czyli kluczowa usługa Sony dla konsol PlayStation 4, PS3 i PS Vita korzystających z PS Network i utrzymująca graczy przy życiu wkroczyła w listopadowy okres.

Wśród gier, które będzie można pobrać już od 3 listopada na wspomniane konsole znalazły się całkiem dobre (tak, tak, dużo lepsze niż w przypadku Xboxa) gry, takie jak Walking Dead czy Magicka 2, nie zapominając o Mass Effect 2.

W listopadzie posiadacze PS4 otrzymają grę studia Telltale Games, a mianowicie The Walking Dead Season 2 oraz Magicka 2. Podczas gdy pierwsza wymagać będzie od nas przeżycia inwazji Zombi, tak w drugiej wcielimy się w jednego z magów walczących w świecie MOBA. Dragon Fin Soup to z kolei wieloplatformowa (cross buy) gra dostępna na PS4, PS Vita oraz PS3 będąca ciekawym RPG osadzonym również w mitycznym świecie.

PlayStation 3 z kolei zadowoli się takimi tytułami jak wspomniane Mass Effect 2 oraz Beyond Good and Evil. Kosmicznej epopei z Komanderem Shepardem przedstawiać nie trzeba fanom serii (innych chyba nie ma), zaś  Beyond Good and Evil to warta uwagi przygodówka, w której będziemy musieli tajemnice związane z obcymi.

invizanimals ps vita

Na koniec PS Vita, a raczej jej posiadacze otrzymają jako drugą grę inviZimals, gdzie naszym zadaniem będzie przejmowanie od innych graczy i rozwijanie dziwnych potworów.

Jako ostatnie wezwanie do pobrania za darmo znalazły się gry Broken Age (PS4, PS Vita), Super Meat Boy (PS4, PS Vita), Unmechanical Extended (PS4, PS3), Kickbeat (PS Vita, PS3), Kung Fu Rabbit (PS Vita, PS3) oraz Chariot (PS3) czyli październikowe gry PS Plus.