Home / Konsole / PlayStation Plus lipiec 2015 – jak procentuje PS Network w tym miesiącu

PlayStation Plus lipiec 2015 – jak procentuje PS Network w tym miesiącu

ps-plus-lipiec-2015

Wcześniej niż zakładano Sony poinformowało jakie gry przydzieli w ramach PlayStation Plus na miesiąc lipiec, nagradzając tym samym posiadaczy kont PS Network a tym samym konsole PlayStation 4, PS3 i PS Vita.

Najbardziej skorzysta oczywiście PS4, która otrzyma w lipcu aż cztery gry, drugie miejsce pod względem ilości gier jak można się domyślać zajęły PlayStation 3 i PlayStation Vita.

Opisane poniżej gry, będą dostępne w ramach PS Plus dopiero od 7 lipca, do tego czasu nadal możecie pobrać tytuły z czerwca, o ile jeszcze tego nie zrobiliście.

 

PS4

Rocket League

Rocket League PS4

Rocket League to pierwsza z darmowych gier na konsolę w tym miesiącu. Niezwykle ważne jest to, że ta gra ma swoją primerę właśnie w tym miesiącu, dzięki czemu nie jest to żaden odgrzewany kotlet, tylko oryginalna nowość.

Cechuje się ona ciekawą grafiką oraz wciągającą akcją, która ma miejsce na nietypowym boisku piłkarskim, na którym turbodoładowane i naszpikowane innymi ulepszaczami pojazdy starają się umieścić piłkę w bramce przeciwnika.

Styx: Master of Shadows

styx-master-of-shadows

Styx: Master of Shadows to kolejna darmówka, która jest równie ciekawa co pierwsza. Kierując nieco brzydkim potworkiem „Quasimodo” musimy przemierzać wiele poziomów i rozwiązywać jeszcze więcej zagadek. Grafika oraz oprawa dźwiękowa w tej grze również stoi na najwyższym poziomie, dzięki czemu jest to pozycja wręcz obowiązkowa.

 

PS3

MouseCraft

MouseCraft ps4 ps3 ps vita

MouseCraft to gra, która pojawi się równocześnie na konsoli PS4, PS3 oraz Vita, dzięki czemu będzie można w nią grać dosłownie wszędzie i aż do bólu. Ta kolejna gra oferuje kolejną dawkę zagadek, i jak można wywnioskować z tytułu, wciela nas w mysz, która musi znaleźć drogę do sera aż w ponad 50 poziomach.

 

Entwined

Entwined ps4 ps3 ps vita

Entwined to również dostępna na trzech platformach (PS4, PS3, PS Vita) gra, która opowiada nieco nietypową historię. Otóż głównymi jej bohaterami są zakochani w sobie ryba i ptak, niemogący być ze sobą z pewnych względów. Przygotujcie się na używanie obu gałek kierunkowych i ból rąk, gdyż gra oferuje ponad 9 dosyć długich poziomów.

 

Rain

Rain ps3

Grą, która została oddana tylko na PlayStation 3 w tym miesiącu jest Rain, w którym wcielimy się w pewnego chłopca podążającego za tajemniczą dziewczyną w świecie odkrywanym przez padający deszcz. Gra jest naprawdę nietypowa i przez t oryginalna, dzięki czemu łatwiej w nią grać niż ją wyjaśniać. Spróbujcie sami.

 

PS Vita

Geometry Wars 3: Dimensions Evolved

Geometry Wars 3 Dimensions Evolved ps vita

Geometry Wars 3: Dimensions Evolved to równie ciekawy co pozostałe gry z zestawu PS Plus w tym miesiącu. Ten kosmiczny shooter to kontunuacja poprzedniej gry z tej serii, dosyć ciekawej i wciągającej, o czym zapewne wielu z was już wie.

 

No i tak właśnie wygląda seria gier, które otrzymacie na konsole Sony już za kilka dni. Niezła, nieprawdaż? Spytajcie o to posiadaczy konsoli Xbox, którzy co miesiąc otrzymują gry jakie otrzymują. No ale to już nie wasz problem, zgadza się?