ps-plus-wrzesien-2015

Sony skorzystało z ostatnio zapowiedzianej funkcji głosowania, czego rezultatem jest gra Grow Home, którą otrzymają posiadacze kont PS Network i konsoli PS4 w szczególności.

Wśród gier, które były również w głosowaniu należy wspomnieć o Armello i Zombie Vikings. Oba tytuły tak jak Grow Home są premierami tego miesiąca, lecz w przeciwieństwie do zwycięskiego tytułu, nie są darmowe, lecz tańsze o 30 procent. Jeśli zatem chcecie na nich oszczędzić to radzimy się pospieszyć gdyż rabat kończy się 15 września.

Poza wspomnianą grą z pikselowatym robocikiem w roli głównej posiadacze PlayStation 4 otrzymają inną retro zręcznościówkę Super Time Force Ultra. Ciekawą propozycją będzie również dostępna dwuwymiarowa platformówka z elementami zagadek Teslagrad. Wcielimy się w niej w małego chłopca, który musi stawić czoła światu zamieszkałemu przez przeróżne potwory i rozwiązać przy tym wiele zagadek.

Czwartym tytułem dla PS4 jest Xeodrifter, pikselowata gra przypominająca poniekąd retro hit Contra, w którym także pod koniec każdego poziomu czeka na nas do pokonania boss, w postaci przeróżnych potworów.

PlayStation 3, również otrzymuje we wrześniu wspomniany wcześniej Teslagrad, a ponadto Twisted Metal, gra wcielająca nas w przestępców wykonujących przeróżne zadania w świecie (i z grafiką) podobną do GTA IV lub może do Saints Row.

PS Vita, również otrzymuje Xeodrifter, który dostępny jest jak już wiecie na PS4, a ponadto La Mulana EX – retro platformówka, w której grać będziemy “Indianą Jonesem”, wykorzystując bicz i inne bronie do poskramiania przeciwników w niezliczonych poziomach.

Tak więc widzicie, że gry na konsole PlayStation podążyły zupełne innym niż zwykle torem. Powiedzieć by można, że Xbox zamienił się z PlayStation, ale może taka zmiana wszystkim zrobi dobrze.

A co wy sądzicie o tych grach, czy trafiły one w wasze gusta, a być może spodziewaliście się czegoś lepszego. Czekamy jak zwykle na wasze komentarze.

 

PlayStation 4:

  • Grow Home
  • Super Time Force Ultra
  • Teslagrad
  • Xeodrifter

PlayStation 3:

  • Teslagrad
  • Twisted Metal

PlayStation Vita:

  • La Mulana EX
  • Xeodrifter