Home / Konsole / PlayStation Plus – jakie gry otrzymają posiadacze konsol Sony w lutym

PlayStation Plus – jakie gry otrzymają posiadacze konsol Sony w lutym

PS Plus majl 2015

PlayStation Plus podobnie jak Games With Gold wkracza w kolejny miesiąc, a w lutym począwszy od 7 jego dnia, do pobrania dla konsol PS4, PS4 Pro, PS3 i PS Vita będą następujące gry. Ocenę ich jakości pozostawiamy wam.

LittleBigPlanet 3 – PS4

Platformówka z sympatycznym pluszakiem wraca raz jeszcze. Dla tych, którzy uwielbiają tworzyć własne poziomy mamy dobrą wiadomość. Ta właśnie gra to umożliwia, więc jeśli już ukończycie grę z tym co oferuje, będziecie mogli ją sami rozszerzyć. 

Not a Hero – PS4

Pochodząca od twórców gry OlliOlli, Not a Hero, jest również pikselowatą produkcją, aczkolwiek tym razem jest to strzelanka. W grze przyjdzie nam wcielić się w jednego z najemników, którzy wynajęci przez przyszłego burmistrza krótliczka Bunnego Lorda mają oczyścić ulice z przestępców a tym samym zapewnić mu zwycięstwo w wyborach. Całkiem dobra gra, więc nie zapomnijcie jej pobrać.

Starwhal – dostępna dla PS3 i  PS4 (dzięki cross buy)

Gra, którą tak naprawdę ciężko określić, no może poza tym, że jest ona niezmiernie śmieszna / dziwna oraz najlepiej grywalna dla wielu osób. W Starwhal sterujemy jednym z kilku stworów (a w zasadzie kosmonautą na dziwnie wyglądającym delfinie?), którzy uzbrojeni w różne bronie latają jak duchy i ich zadaniem jest wyeliminowanie pozostałych graczy przez zadawanie im obrażeń. Zwiastun znajduje się tutaj.

Anna Extended Edition – PS3 

Anna to nie tyle kobiece imię, lecz w tym przypadku nazwa gry z gatunku psychologicznego horroru, w którym zostaliśmy umieszczeni. Przygotujcie się zatem na dziwne lokalizacje, ogień, no i oczywiście ciemności poza seriami zagadek do rozwiązania. Satysfakcją z ukończenia tej gry będzie poznanie przeszłości naszego bohatera. Interesujące, no nie? Zwiastun znajduje się tutaj.

Ninja Senki DX – dostępna dla PS Vita i PS4 (dzięki cross buy)

Retro produkcja rodem z NES-owskiego Mega Mana, Ninja Senki DX jest praktycznie jego odpowiednikiem. Oznacza to, że w tej platformówce poza pikselowatą grafiką czeka na nas mnóstwo skakania, biegania i strzelania. Motywem do tego ma być zemsta wobec Hayata, który najprawdopodobniej zrobił nam coś złego, inaczej nie ścigalibyśmy go przez wiele poziomów przypominających japońskie Dojo. Z niewiadomych powodów jest to bardzo wciągająca gra, więc uważajcie na nią. Zwiastun zobaczycie tutaj.

TorqueL – dostępna dla PS Vita i PS4 (dzięki cross buy)

Ostatnią grą dostępną w ramach PlayStation PLus jest Torquel, kolejna platforówka, aczkolwiek dla prawdziwych twardzieli. W grze sterujemy człowieczkiem umieszczonym w kwadracie. Naszym zadaniem jest odbijanie się od powierzchni i dotarcie do końca jednego z 50 poziomów. Zagłębiając się jednak w tą grę, ciężko ją polecić z uwagi na to, że gra nie oferuje zapisu postępu, co oznacza, że gdy zginiemy będziemy musieli zacząć od początku,  co w tym przypadku jest bardzo frustrujące. Recenzja gry znajduje się tutaj.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.