Home / Konsole / PlayStation Plus – darmowe gry dla posiadaczy PlayStation na lipiec 2016

PlayStation Plus – darmowe gry dla posiadaczy PlayStation na lipiec 2016

PS Plus majl 2015

PlayStation Plus – sens życia posiadaczy PS Network i konsol Sony, wkracza w miesiąc luty z nowymi tytułami. Czy zaoferuje gry na podobnym co konkurencja poziomie, zobaczmy.

PS4

Furi – pierwsza z darmówek na konsolę PS4 to shoot ’em upowa produkcja dla fanów japońskich produkcji, lecz nie tylko. W niej to gracz będzie musiał serwować niesamowite ilości ciosów swoim przeciwnikom, szczególnie przy pomocy samurajskiego miecza. Szybka produkcja, aczkolwiek przez to bardzo wciągająca.

Saint’s Row: Gat Out of Hell, to produkcja, która gościła już w darmówkach Microsoftu jakiś czas temu,a która teraz wita PlayStation 4. Dla przypomnienia, w grze wcielamy się Jonnego, który musi uratować prezydenta Stanów Zjednoczonych, który chcąc nie chcąc, musi się ożenić z córką diabla. Oznacza to wybranie się do piekła aby skopanie diabłu i jego wysłannikom czterech liter. Spora dawka humoru i niesamowicie obszerny arsenał broni, to coś dla czego powinniście spróbować tej gry.

PS3

Call of Juarez: Bound in Blood – dobrze oceniona zarówno przez krytyków jak i samych graczy produkcja trafiająca w darmową pulę na PlayStation 3 to polska duma, w której staniemy po drugiej stronie prawa i jako jeden z trzech śmiałków wyruszymy na poszukiwanie ukrytego na dzikim zachodzie złota. 

Ciekawa historia,wartka akcja oraz nieustający dreszczyk emocji, to coś, co powinno was do tej gry skutecznie przekonać.

Kolejną, czyli drugą darmową grę na konsolę poprzedniej generacji jest Fat Princess. Gra naprawdę nietuzinkowa, osadzona w średniowieczu i przyprawiona nie tylko sporą dawką kreskówkowej grafiki ale i humoru w postaci ratowania „puszystej” księżniczki, mówi chyba za siebie. 

W grze może brać udział do 32 graczy w trybie wieloosobowym, a ich zadaniem jest jak wspominaliśmy, uratowanie swojej księżniczki z obozu przeciwnika. Zresztą zobaczcie zwiastun.

 

PS Vita

PS Vita, przenośna konsola Sony, tak jak jej większe siostry otrzymuje dwa darmowe tytuły w postaci Oreshika: Tainted BloodlinesPrince of Persia: Revelation.

Tak jak w pierwszej produkcji z gatunku jRPG musimy ponownie zniszczyć niezliczone oddziały wrogów, aczkolwiek w odróżnieniu do gry na PS4, którą opisaliśmy pokrótce powyżej, tu musimy się nieco pogłowić, za sprawą wielu zagadek. Także każda decyzja ma wpływ na dalszy rozwój gry, każdy ruch jest na wagę złota i musi zostać wykonany niezwykle precyzyjnie.

Druga gra na Vitę to z kolei to klasyczny Książe z Persji. Co tu dużo mówić, pozbywamy się przeciwników, którzy staną nam na drodze, a przy okazji sobie poskaczemy, pobawimy się zastawionymi na nas pułapkami i itp.

 

Tak więc widzicie – gry są nawet niezłe, może nawet bardziej niż nawet, ale to jeszcze kwestia gustu. Nam się ogólnie podoba selekcja PS Plus na lipiec i mamy nadzieję, że sierpień będzie równie owocny. A co wy o tym sądzicie?