Home / Aktualności / PlayStation 4 500 GB już od 849 zł!

PlayStation 4 500 GB już od 849 zł!

Sieć sklepów Media Expert włącza się do walki o klientów rynku konsol do gier i oferuje kilka bardzo atrakcyjnych ofert związanych z ich zakupem. Otóż fani konsol PlayStation mogą nabyć konsolę SONY PlayStation 4 500 GB z grą To Jesteś Ty w cenie wynoszącej zaledwie 849 zł.

Poza tym decydując się na zakup konsoli PlayStation 4 możemy otrzymać 30 zł rabatu, gdy wraz z konsolą zakupimy dodatkową grę.

To jednak nie wszystko, bowiem Media Expert oferuje także system zakupu na raty, w którym 50 proc. wartości sprzętu płacimy w dniu zakupu w sklepie lub kurierowi w zależności od wybranej formy odbioru towaru, a resztę (drugą połowę ceny sprzętu) zapłacimy po 5-miesiącach. Oczywiście w tego typu ofertach częstą praktyką jest doliczenie do ceny urządzenia kosztu ubezpieczenia kredytu, z czym musimy się liczyć decydując się na taką formę finansowania zakupu.

Sumując wszystkie ww. oferty promocyjne możemy otrzymujemy jedną z najatrakcyjniejszych ofert na polskim rynku dla PS4 Slim w wersji z dyskiem twardym o pojemności 500 GB.

Źródło: Informacja własna

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.