Home / Aktualności / PlayStation 4 1.70 firmware – nowa aktualizacja już dostępna

PlayStation 4 1.70 firmware – nowa aktualizacja już dostępna

PlayStation 4 1.7 firmware
PlayStation 4 1.70 firmware to zbiór najnowszych poprawek mających usprawnić niektóre funkcje nowej konsoli. Najnowszy firmware jest już dostępny do pobrania oferując takie ulepszenia jak dodanie  SHAREfactoryzablokowanie HDCP, archiwizację Twitch i Ustream, automatyczne pobieranie i wczytywanie zamówionych z wyprzedzeniem gier (pre-order) jak również kilka mniejszych poprawek o których poniżej.

Mniejsze zmiany jakie dotknęły PlayStation 4 1.70 firmware dotyczą takich rzeczy jak kontrola jasności podświetlania kontrolera DualShock 4, układanie zdobyczy w grach według rzadkości ich występowania, dodanie płatności PayPal w sklepie PS4 Store oraz większa ilość komend głosowych dla kamery PS Camera.

Lwią część tej aktualizacji skoncentrowano wobec przechwytywania wideo oraz streamingu, jak również SHAREfactory za pomocą którego gracze w łatwy sposób mogą obrobić filmiki ze swoich gier. Opcja HDCP off (wyłączająca HDCP) pozwala na użycie zewnętrznych kart przechwytujących, podczas gdy jakość udostępniania (streaming) wzrosła do 720p i może być on archiwizowany do późniejszego oglądania na Twitch i  Ustream.