Home / Aktualności / PlayerUnknown’s Battlegrounds na PS4 – tak i to najprawdopodobniej niebawem

PlayerUnknown’s Battlegrounds na PS4 – tak i to najprawdopodobniej niebawem

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że niezwykle popularna gra Battle Royale, PlayerUnknown’s Battlegrounds pojawi się na konsoli PS4 najprawdopodobniej w grudniu. Informację tą pierwotnie wykopał jeden z użytkowników forum PSN profiles, co poprzedzone zostało przez dwa zdjęcia hostowane na serwerach Sony zarówno tym znajdującym się w Ameryce Północnej, jak i Europejskim. To już nie może być przypadek, gdyż sytuacja taka ma najczęściej miejsce w przypadku przypisywania identyfikatorów do gier które mają się pojawić w sklepie gier Sony. Co więcej, nie tak dawno, zarząd firmy wspomniał, że port gry jest w drodze, zaś analityk Niko Partners, Daniel Ahmad, wyjawił na platformie ResetEra, że ​​PUBG ma zostać wydany w grudniu na PS4.

 

PUBG po raz pierwszy pojawił się na Xbox One 12 grudnia zeszłego roku w programie „Game Preview”. Grudniowe wydanie potwierdziłoby roczną wyłączność na platformę Microsoftu, którą podpisał on z PUBG Corp.

Choć może wydawać się nieco dziwne, aby być blisko wydania bez oficjalnego ogłoszenia, umowa dewelopera z Microsoft prawdopodobnie uniemożliwi reklamę na innych platformach przed upływem okresu wyłączności.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.