Home / Aktualności / Platforma sprzedaży gier G2A.COM nawiązuje współpracę z NTT

Platforma sprzedaży gier G2A.COM nawiązuje współpracę z NTT

W ofercie największego marketplace’u dla graczy pojawiły się najwyższej jakości komputery i peryferia, które zadowolą najbardziej wymagających miłośników gier wideo. Klienci G2A.COM mogą liczyć na atrakcyjne zniżki.

NTT System S.A. bo o nim właśnie mowa  jest największym polskim producentem komputerów stacjonarnych, dostarczanych zarówno pod marką własną, jak i markami zleconymi. Firma należy do grona czołowych dystrybutorów akcesoriów, podzespołów oraz urządzeń peryferyjnych w Polsce i funkcjonuje na rynku IT od ponad 30 lat. W ofercie NTT szczególną uwagę przykuwa marka HIRO, której część produktów mieliśmy  okazję  testować m.in. w zeszłym roku. Komputery gamingowe z tym logiem to najmocniejsze podzespoły i świetny wygląd. W serii HIRO znaleźć można też akcesoria, takie jak klawiatury, słuchawki czy myszki. Od teraz bogata oferta NTT dostępna jest również na G2A.COM – jednej z największych na świecie platform dedykowany graczom oraz miłośnikom nowych technologii i gadżetów. Klienci G2A mogą na stronie znaleźć produkty cyfrowe i fizyczne w niskich cenach od setek tysięcy sprzedawców z całego świata.

Łączy nas wspólny cel, aby zapewnić jak najlepszą ofertę dla graczy i na stałe związać marki NTT oraz HIRO ze światem gier – mówi Artur Beszter, zastępca dyrektora do spraw e-commerce w NTT. – Współpraca z G2A to dla nas wielka szansa na dotarcie do szerszego grona fanów gier wideo – dodaje.

Bardzo cieszymy się, że produkty NTT trafiły do naszej oferty – komentuje nawiązanie współpracy Bartłomiej Woźniak, Category Manager w G2A.COM. – Gracze są bardzo wymagającymi klientami i potrzebują najwyższej klasy sprzętu. Marka HIRO z pewnością spełni ich oczekiwania – dodaje.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.